Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 21-27 octombrie

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 21-27 octombrie

Program TV

LUNI, 21 OCTOMBRIE

ATP 500 Viena 15:00 Telekom Sport 3
Liga 2 FC Arges - Farul 18:00 Telekom Sport 1
show Sport Report 19:50 Telekom Sport 1
ATP 500 Basel 20:00 Telekom Sport 3
Liga I Poli Iasi - FC Botosani 20:30 Telekom Sport 1
Italia Brescia - Fiorentina 21:45 Telekom Sport 2
show Minutul 91 22:20 Telekom Sport 1

 

MARŢI, 22 OCTOMBRIE

ATP 500 Viena 15:00 Telekom Sport 3
YCL Atletico - Leverkusen 15:00 Telekom Sport 1
ATP 500 Basel 16:00 Telekom Sport 4
       
YCL Brugge - PSG 17:00 Telekom Sport 1
show Euro Center 19:00 Telekom Sport 3
UCL Atletico - Leverkusen 19:55 Telekom Sport 2
UCL Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb 19:55 Telekom Sport 4
show Studio UCL 21:00 Telekom Sport 1
UCL Galatasray - Real Madrid 22:00 Telekom Sport 1
UCL Olympiakos - Bayern Munchen 22:00 Telekom Sport 2
UCL Brugge - PSG 22:00 Telekom Sport 3
UCL Juventus - Lokomotiv Moscova 22:00 Telekom Sport 4
show Studio UCL 23:50 Telekom Sport 1
UCL Rezumate 00:30 Telekom Sport 1
NBA LA Clippers - LA Lakers 05:30 Telekom Sport 1

 

MIERCURI, 23 OCTOMBRIE

ATP 500 Viena 13:00 Telekom Sport 3
YCL Ajax - Chelsea 15:00 Telekom Sport 1
ATP 500 Basel 16:00 Telekom Sport 4
YCL Inter - Dortmund 17:00 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 19:00 Telekom Sport 3
UCL Ajax - Chelsea 19:55 Telekom Sport 2
UCL Leipzig - Zenit 19:55 Telekom Sport 4
show Studio UCL 21:00 Telekom Sport 1
UCL Slavia Praga - FC Barcelona 22:00 Telekom Sport 1
UCL Inter - Borussia Dortmund 22:00 Telekom Sport 2
UCL Genk - Liverpool 22:00 Telekom Sport 3
UCL Salzburg - Napoli 22:00 Telekom Sport 4
show Studio UCL 00:00 Telekom Sport 1
UCL Rezumate 00:30 Telekom Sport 1

 

JOI, 24 OCTOMBRIE

ATP 500 Viena 15:00 Telekom Sport 3
ATP 500 Basel 16:00 Telekom Sport 4
show Studio UEL 19:00 Telekom Sport 1
       
UEL Partizan - Manchester Utd 19:55 Telekom Sport 1
UEL AS Roma - Gladbach 19:55 Telekom Sport 2
UEL Ludogorets - Espanyol 19:55 Telekom Sport 3
UEL FC Porto - Glasgow Rangers 19:55 Telekom Sport 4
UEL Rennes - CFR Cluj 22:00 Telekom Sport 1
UEL Celtic Glasgow - Lazio 22:00 Telekom Sport 2
UEL Arsenal - Guimaraes 22:00 Telekom Sport 3
UEL Eintracht Frankfurt - Standard Liege 22:00 Telekom Sport 4
show Studio UEL 23:50 Telekom Sport 1

 

VINERI, 25 OCTOMBRIE

ATP 500 Viena 15:00 Telekom Sport 3
       
ATP 500 Basel 16:00 Telekom Sport 4
ATP 500 Viena 18:30 Telekom Sport 2
show Sport Report 17:00 Telekom Sport 1
Liga 2 Pandurii - U Cluj 18:00 Telekom Sport 1
show Sport Report 19:50 Telekom Sport 1
Liga I Sepsi Sf Gheorghe - FC Voluntari 20:30 Telekom Sport 1
Germania Mainz - FC Koln 21:30 Telekom Sport 3
Italia Verona - Sassuolo 21:45 Telekom Sport 2
Spania Villareal - Alaves 22:00 Telekom Sport 4
show Sport Report 22:20 Telekom Sport 1
WWE Raw 23:30 Telekom Sport 3

 

SÂMBĂTĂ, 26 OCTOMBRIE

Liga 2 Rapid - Ripensia 12:00 Telekom Sport 1
WRC Spania et 1 13:00 Telekom Sport 1
       
       
show Sport Center 15:50 Telekom Sport 1
Italia Lecce - Juventus 16:00 Telekom Sport 2
       
Germania Bayern Munchen - Union Berlin 16:30 Telekom Sport 4
Germania Schalke - Dortmund 16:30 Telekom Sport 3
Liga I Chindia - Gaz Metan Medias 18:00 Telekom Sport 1
Italia Inter - Parma 19:00 Telekom Sport 2
show Sport Center 19:20 Telekom Sport 1
Germania Leverkusen - Werder Bremen 19:30 Telekom Sport 3
Spania Valladolid - Eibar 19:30 Telekom Sport 4
Liga I Hermannstadt - FCSB 20:30 Telekom Sport 1
Italia Genoa - Brescia 21:45 Telekom Sport 4
Formula 1 - Mexic Calificări 21:00 Telekom Sport 2
Spania Atletico - Athletic 22:00 Telekom Sport 3
show Sport Center 22:20 Telekom Sport 1
NBA Milwaukee - Miami 00:00 Telekom Sport 1

 

DUMINICĂ, 27 OCTOMBRIE

WRC Spania Etapa a treia 09:30 Telekom Sport 1
WRC Spania Power Stage 13:00 Telekom Sport 3
Spania Celta Vigo - Real Sociedad 13:00 Telekom Sport 1
Italia Bologna - Sampdoria 13:30 Telekom Sport 2
Liga I Academica Clinceni - Universitatea Craiova 15:00 Telekom Sport 1
ATP 500 Viena 15:00 Telekom Sport 3
ATP 500 Basel 16:00 Telekom Sport 4
Italia SPAL - Napoli 16:00 Telekom Sport 2
show Sport Center 16:50 Telekom Sport 1
Liga I FC Botosani - Astra 17:30 Telekom Sport 1
       
Italia Roma - Milan 19:00 Telekom Sport 2
Germania Gladbach - Frankfurt 19:00 Telekom Sport 4
Spania Sevilla - Getafe 19:30 Telekom Sport 3
show Sport Center 19:20 Telekom Sport 1
Liga I Dinamo - FC Viitorul 20:30 Telekom Sport 1
Formula 1 - Mexic Cursa 21:10 Telekom Sport 4
       
NBA Oklahoma - Golden State 21:30 Telekom Sport 3
Italia Fiorentina - Lazio 21:45 Telekom Sport 2
show Sport Center 22:20 Telekom Sport 1
       
WWE Smack Down 23:30 Telekom Sport 3

 

viewscnt
Articole similare