Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 22-28 aprilie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 22-28 aprilie

Program TV

Va fi o săptămână în mijlocul căreia pe programele Telekom Sport vor fi transmise meciuri atât din Cupa Germaniei, cât şi Cupa României, iar în weekend cele mai importante campionate sunt din nou la putere.

PROGRAM TELEKOM SPORT 22-28 APRILIE

LUNI 22 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP Barcelona - Telekom Sport 4 
  • 18:00 (Liga 1) Poli Iaşi - Concordia Chiajna - Telekom Sport 3
  • 19:50 - 21:00 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 1
  • 20:00 (Serie A) Napoli - Atalanta - Telekom Sport 2
  • 21:00 (Liga 1) Dinamo - FC Botoşani - Telekom Sport 1
  • 21:30 (Bundesliga) Wolfsburg - Eintracht Frankfurt - Telekom Sport 3
  • 22:50 - 1:00 (Emisiune) Minutul 91 

MARŢI 23 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 18:30 - 19:30 (Emisiune) Euro Center - Telekom Sport 3
  • 19:30 (Liga 2) CS Mioveni - Petrolul Ploieşti - Telekom Sport 1
  • 21:20 - 22:30 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 1
  • 21:30 (La Liga) Real Valladolid - Girona - Telekom Sport 2
  • 21:45 (Cupa Germaniei) Hamburg - RB Leipzig - Telekom Sport 3
  • 22:30 (La Liga) Deportivo Alaves - FC Barcelona - Telekom Sport 1

MIERCURI 24 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 19:00 (Emisiune) Zoom Sport - Telekom Sport 3
  • 19:00 - 19:45 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 19:45 (Cupa României) Astra Giurgiu - CFR Cluj - Telekom Sport 1
  • 20:00 (Handbal masculin) Liga Campionilor: Flensburg - Telekom Veszprem - Telekom Sport 3 
  • 20:30 (La Liga) Atletico Madrid - Valencia - Telekom Sport 2 
  • 21:40 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:45 (Handbal masculin) Liga Campionilor: Nantes - Barcelona - Telekom Sport 4
  • 21:45 (Cupa Germaniei) Werder Bremen - Bayern Munchen - Telekom Sport 3
  • 22:30 (La Liga) Levante - Betis - Telekom Sport 1

JOI 25 APRILIE 

  • 12:00 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 19:00 (Emisiune) Top Interviuri - Telekom Sport 3
  • 19:00 - 19:45 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 19:45 (Cupa României) FC Viitorul - U Craiova - Telekom Sport 1
  • 21:00 (Handbal masculin) Liga Campionilor: Vardar - Pick Szeged - Telekom Sport 3
  • 21:30 (La Liga) Real Sociedad - Villarreal - Telekom Sport 2
  • 21:40 - 22:30 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 22:30 (La Liga) Getafe - Real Madrid - Telekom Sport 1

VINERI 26 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 15:00 (UEFA Youth League) Hoffenheim - FC Porto - Telekom Sport 2
  • 18:30 (Liga 2) U Cluj - Ripensia Timişoara - Telekom Sport 1
  • 19:00 (UEFA Youth League) FC Barcelona - Chelsea - Telekom Sport 2
  • 20:20 - 21:00 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:00 (Liga 1) Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş - Telekom Sport 1
  • 21:30 (Bundesliga) Augsburg - Bayer Leverkusen - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 24:00 (Emisiune) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 23:00 (Wrestling) WWE RAW - Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ 27 APRILIE 

  • 11:00 - Formula 2: Azerbaijan - Telekom Sport 1
  • 12:00 (Liga 2) Petrolul Ploieşti - Daco-Getica - Telekom Sport 2
  • 14:00 (La Liga) Athletic Bilbao - Alaves - Telekom Sport 1
  • 14:30 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 14:30 WRC Argentina: Etapa 2 - Telekom Sport 3
  • 16:00 (Liga 1) Dunărea Călăraşi - FC Hermannstadt - Telekom Sport 3
  • 16:00 Formula 1: Calificări - Telekom Sport 1
  • 16:30 (Bundesliga) Borussia Dortmund - Schalke 04 - Telekom Sport 4
  • 17:15 (La Liga) Atletico Madrid - Real Valladolid - Telekom Sport 2
  • 17:50 - 19:00 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 1
  • 19:00 (Liga 1) FC Voluntari - Dinamo - Telekom Sport 1
  • 19:00 (Serie A) AS Roma - Caliagri - Telekom Sport 2
  • 19:30 (Bundesliga) VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach - Telekom Sport 3
  • 20:30 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 4
  • 20:50 - 21:45 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 1
  • 21:30 (Serie A) Inter - Juventus - Telekom Sport 2
  • 21:45 (La Liga) FC Barcelona - Levante - Telekom Sport 1
  • 22:05 (Cupa Franţei) Rennes - PSG - Telekom Sport 3
  • 22:30 WRC Argentina: Etapa 3 

DUMINICĂ 28 APRILIE 

  • 11:00 (Liga 2) FC Argeş - Farul Constanţa - Telekom Sport 1
  • 12:10 Formula 2: Azerbaijan - Telekom Sport 3
  • 13:00 (La Liga) Valencia - Eibar - Telekom Sport 2
  • 13:30 (Serie A) Frosinone - Napoli - Telekom Sport 1
  • 13:30 - INTERVIU Cosmin Contra - Telekom Sport 1
  • 15:00 (La Liga) Girona - FC Sevilla - Telekom Sport 2
  • 15:10 - Formula 1: Azerbaijan - Telekom Sport 4
  • 16:00 (Serie A) SPAL - Genoa - Telekom Sport 1
  • 16:05 (Premier League) Manchester City - Burnley - Telekom Sport 3
  • 17:00 (Tenis) ATP 500 Barcelona - Telekom Sport 2
  • 17:50 - 18:30 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 1
  • 18:00 WRC Argentina: Etapa 4 - Telekom Sport 4
  • 18:00 (Liga 1) FC Botoşani - Poli Iaşi - Telekom Sport 3
  • 18:30 (Premier League) Manchester United - Chelsea - Telekom Sport 1
  • 19:00 (Serie A) Sampdoria - Lazio - Telekom Sport 2
  • 19:00 (Bundesliga) FC Nurnberg - Bayern Munchen - Telekom Sport 4
  • 19:50 - 21:00 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 3
  • 20:45 - INTERVIU Mirel Rădoi - Telekom Sport 1
  • 21:00 WRC Argentina - Telekom Sport 4
  • 21:00 (Liga 1) FCSB - Astra Giurgiu - Telekom Sport 3
  • 21:30 (Serie A) Torino - AC Milan - Telekom Sport 2
  • 21:45 (La Liga) Rayo Vallecano - Real Madrid - Telekom Sport 1
  • 22:50 - 24:00 (Emisiune) Sport Center - Telekom Sport 3
  • 00:00 (Wrestling) WWE SmackDown - Telekom Sport 3

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta