Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 22-28 octombrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 22-28 octombrie 2018

Campionate

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână senzaţională, plină cu meciuri spectaculoase din sporturi diferite şi de larg interes, pe care nu ai voie să le ratezi.

Ai Uefa Champions League la discreţie la începul săptămânii, apoi te pregăteşti de un weekend senzaţional cu meciurile de joi, din Europa League. Weekend-ul îţi propune la Telekom Sport cel mai mare meci din Europa, El Clasico dintre FC Barcelona şi Real Madrid. Progamele noastre din perioada 22-28 octombrie includ şi evenimente live din alte sporturi precum Wrestling, baschet din NBA, tenis sau Formula 1. Găseşti toate surprizele pe care ţi le-am pregătit, în programul de mai jos. 

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE - 22-28 octombrie

LUNI 22 OCTOMBRIE

ora 19:00  (Cehia) Sparta Praga - Mlada Boleslav , Telekom Sport 2
ora 21:00  (Liga 1) Dinamo - Dunărea Călăraşi , Telekom Sport 1
ora 21:30  (Serie A) Sampdoria - Sassuolo, Telekom Sport 2
ora 22:00 (La Liga) Real Sociedad - Girona, Telekom Sport 4

MARŢI 23 OCTOMBRIE

ora 19:55 (UCL) AEK Atena - Bayern Munchen, Telekom Sport 1
ora 19:55 (UCL) Young Boys-Valencia, Telekom Sport 2
ora 22:00 (UCL) Manchester United - Juventus, Telekom Sport 1
ora 22:00 (UCL) Real Madrid - Viktoria Plzen, Telekom Sport 2
ora 22:00 (UCL) Shakhtar Donetk - Manchester City, Telekom Sport 3
ora 22:00 (UCL) Ajax - Benfica, Telekom Sport 4

MIERCURI 24 OCTOMBRIE

ora 19:55 (UCL) PSV Eindhoven - Tottenham, Telekom Sport 1
ora 19:55 (UCL) Brugge - AS Monaco, Telekom Sport 2
ora 22:00 (UCL) Barcelona-  Inter Milano, Telekom Sport 1
ora 22:00 (UCL) PSG - Napoli, Telekom Sport 2
ora 22:00 (UCL) Borussia Dortmund - Atletico Madrid, Telekom Sport 3
ora 22:00 (UCL) Liverpool - Steaua Roşie Belgrad, Telekom Sport 4

JOI 25 OCTOMBRIE

ora 17:45 (Liga 2) U Cluj - Poli Timişoara, Telekom Sport 3
ora 19:55  (UEL) Sporting Lisabona - Arsenal, Telekom Sport
ora 19:55  (UEL) Milan - Betis, Telekom Sport 2
ora 19:55  (UEL) Anderlecht - Fenerbahce, Telekom Sport 3
ora 19:55  (UEL) Leipzig - Celtic, Telekom Sport 4
ora 22:00 (UEL) Marseille - Lazio, Telekom Sport 1
ora 22:00 (UEL) Chelsea - Bate Borisov, Telekom Sport 2
ora 22:00 (UEL) PAOK - Vidi, Telekom Sport 3
ora 22:00 (UEL) Villarreal - Rapid Viena, Telekom Sport 4

VINERI 26 OCTOMBRIE

ora 18:00 (Liga 1) Poli Iaşi - FC Hermannstadt, Telekom Sport 1
ora 18:00  (F1) - antrenamente MP din Mexic, Telekom Sport 2
ora 21:00 (Liga 1) Astra - CSU Craiova, Telekom Sport 1
ora 21:30 (Bundesliga)  Freiburg -Gladbach, Telekom Sport 2
ora 22:00 (F1)- antrenamente MP din Mexic, Telekom Sport 3
ora 22:00 (La Liga) Valladolid - Espanyol, Telekom Sport 4
ora 23:30 (WWE) Wrestling - Raw - Telekom Sport 2

SÂMBĂTĂ 27 OCTOMBRIE

ora 12:00 (Liga 2) ASU Poli Timişoara - UTA, Telekom Sport 3
ora 14:00 (La Liga) Girona - Rayo, Telekom Sport
ora 16:30 (Bundesliga) Mainz - Bayern Munchen, Telekom Sport 2
ora 16:00 (Serie A) Atalanta - Parma, Telekom Sport 1
ora 18:00 (Liga 1) Botoşani - Viitorul, Telekom Sport 1
ora 18:00 (F1) - antrenamente MP de F1 Mexic
ora 19:00 (Serie A) Empoli - Juventus , Telekom Sport 2
ora 19:30 (Bundesliga) Hoffenheim - Stuttgart, Telekom Sport 3
ora 21:00 (Liga 1) FCSB - FC Voluntari, Telekom Sport
ora 21:00 (F1) calificări MP de F1 Mexic, Telekom Sport 2
ora 21:30 (Serie A) Torino - Fiorentina, Telekom Sport 3
ora 21:45 (La Liga) Atletico Madrid - Real Sociedad, Telekom Sport 4
ora 23:00 Porsche Supercup - Mexic, Telekom Sport 2
ora 3:30  (NBA) San Antonio - LA Lakers, Telekom Sport

DUMINICĂ 28 OCTOMBRIE

ora 12:00 (Liga 2) Chindia - FC Snagov, Telekom Sport 3
ora 13:00 (La Liga) Getafe - Betis, Telekom Sport 4
ora 13:30 (Serie A) Sassuolo - Bologna, Telekom Sport 2
ora 14:00 (Liga 1) Dunărea Călăraşi - Gaz Metan Mediaş, Telekom Sport
ora 15:30 (Premier League) Burnley-Chelsea, Telekom Sport 2
ora 15:30 (Premier League) Crystal Palace - Arsenal, Telekom Sport 3
ora 17:15 (La Liga) Barcelona - Real Madrid, Telekom Sport
ora 18:00 (Premier League) Manchester United - Everton, Telekom Sport 2
ora 18:15 Porsche Supercup - Mexic, Telekom Sport 3
ora 19:00 (Bundesliga) Werder - Bayer Leverkusen, Telekom Sport 4
ora 19:00 (Serie A) AC Milan - Sampdoria, Telekom Sport 3
ora 21:00 (Liga 1) Sepsi - CFR Cluj, Telekom Sport 1
ora 21:00 (F1) Marele Premiu de Formula 1 din Mexic, cursa, Telekom Sport 3
ora 21:30 (Serie A) Napoli - Roma, Telekom Sport 2
ora 23:30 (WWE) Smack Down, Telekom Sport 2
ora 23:00 (NBA) Brooklyn - Golden State, Telekom Sport 4

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta