Experiențe împreună.
You are here:

Program TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 25 noiembrie - 1 decembrie

Program TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 25 noiembrie - 1 decembrie

Program TV

După pauza cauzată de meciurile echipelor naţionale, în această săptămână revin competiţiile continentalela la nivel de cluburi. În UEFA Champions League şi Europa League va avea loc etapa a 5-a a fazei grupelor, iar în weekend va debuta şi CM de handbal cu naţionala României printre participante.

LUNI, 25 NOIEMBRIE

Serie A:  Lecce - Cagliari                                              16:00   Telekom Sport  3

Liga 2: Petrolul - Gloria Buzău                                      18:00  Telekom Sport  1

Liga 1: Viitorul - Sepsi                                                    20:30   Telekom Sport 1

Serie A: SPAL - Genoa                                                  21:45  Telekom Sport  2

 

MARŢI, 26 NOIEMBRIE

YCL: Juventus - Atletico                                                15:00   Telekom Sport 1

Liga 2: CS Mioveni - Turris T.Măgurele                         17:00   Telekom Sport 1

YCL: Real Madrid - PSG                                               17:00   Telekom Sport 2

UCL: Galatasaray - Brugge                                           19:55   Telekom Sport 2

UCL: Lokomotiv Moscova - Bayer Leverkusen             19:55   Telekom Sport 3

UCL: Real Madrid - PSG                                               22:00   Telekom Sport 1

UCL: Juventus - Atletico                                                22:00   Telekom Sport 2

UCL: Manchester City - Şahtar Doneţk                         22:00   Telekom Sport 3

UCL: Steaua Roşie - Bayern Munchen                         22:00   Telekom Sport 4

 

MIERCURI, 27 NOIEMBRIE

Liga 2: Dunărea Călăraşi - Rapid                                  14:00   Telekom Sport  1

YCL: Barcelona - Borussia Dortmund                            15:00   Telekom Sport 2

YCL: Liverpool - Napoli                                                  17:00   Telekom Sport 1

UEL: Guimaraes - Standard Liege                                 17:50   Telekom Sport 2

Emisiune: Zoom Sport                                                    19:00   Telekom Sport 3

UCL: Valencia - Chelsea                                                19:55   Telekom Sport 2

UCL: Zenit Sankt Petersburg - Lyon                              19:55  Telekom Sport 4

UCL: Barcelona - Borussia Dortmund                            22:00  Telekom Sport 1

UCL: Liverpool - Napoli                                                  22:00  Telekom Sport 2

UCL: Slavia Praga - Inter                                               22:00  Telekom Sport 3

UCL: Lille - Ajax                                                             22:00  Telekom Sport 4

 

JOI, 28 NOIEMBRIE

UEL: Astana - Manchester United                                 17:50  Telekom Sport 1

UEL: Trabzonspor - Getafe                                           17:50  Telekom Sport  2

UEL: Krasnodar - Basel                                                17:50  Telekom Sport  3

UEL: Istanbul BB - Roma                                              19:55  Telekom Sport  2

UEL: CSKA Moscova - Ludogorets                               19:55  Telekom Sport   3

UEL: Feyenoord - Rangers                                            19:55  Telekom Sport  4

UEL: Lazio - CFR Cluj                                                    22:00  Telekom Sport  1

UEL: Arsenal - Frankfurt                                                22:00  Telekom Sport  2

UEL: Sporting - Eindhoven                                            22:00 Telekom Sport   3

UEL: Sevilla - Qarabag                                                  22:00 Telekom Sport  4

 

VINERI, 29 NOIEMBRIE

Liga I: Astra - Gaz Metan                                              18:00  Telekom Sport   1

Liga I: Dinamo - Poli Iaşi                                               20:30  Telekom Sport   1

Bundesliga: Schalke - Union Berlin                              21:30  Telekom Sport   3

La Liga: Celta Vigo - Valladolid                                     22:00  Telekom Sport   2

 

SÂMBĂTĂ, 30 NOIEMBRIE

CM Handbal: Germania - Brazilia                                   8:00  Telekom Sport 1

GP3: MP Abu Dhabi                                                     10:30   Telekom Sport 2

CM Handbal: România - Spania                                   11:00   Telekom Sport 1

Liga 2: Farul - Rapid                                                     13:00   Telekom Sport 1

La Liga: Alaves - Real Madrid                                      14:00   Telekom Sport 2

Liga 2: U Cluj - CSM Reşiţa                                         15:00  Telekom Sport  1

Formula 1: MP al EAU, calificări                                   15:00 Telekom Sport  4

Serie A: Brescia - Atalanta                                            16:00 Telekom Sport  3

Bundesliga: Hertha Berlin - Dortmund                           16:30 Telekom Sport 4

La Liga:  Real Sociedad - Eibar                                     17:00 Telekom Sport 2

Liga I: Sepsi - U Craiova                                                17:30 Telekom Sport 1

Serie A: Genoa - Torino                                                 19:00 Telekom Sport 4

La Liga: Mallorca - Betis                                                19:30 Telekom Sport 2

Bundesliga: Bayern Munchen - Leverkusen                  19:30 Telekom Sport 3

Liga I: FC Voluntari - FCSB                                            20:30 Telekom Sport 1

Serie A: Fiorentina - Lecce                                             21:45 Telekom Sport 2

La Liga: Valencia - Villarreal                                           22:00 Telekom Sport 3

 

DUMINICĂ, 1 DECEMBRIE

NBA: Sacramento - Denver                                              0:00 Telekom Sport 1

CM Handbal: Brazilia - Franţa                                          8:00  Telekom Sport 1

GP3: MP Abu Dhabi                                                       10:10  Telekom Sport 2

CM Handbal: România - Senegal                                   11:00  Telekom Sport 1

CM Handbal: Spania - Ungaria                                       11:00  Telekom Sport 3

Formula 2: MP Abu Dhabi                                               11.30  Telekom Sport 2

Liga 2: Dunărea Călăraşi - UTA                                       13:00  Telekom Sport 1

La Liga: Sevilla - Leganes                                                13:00  Telekom Sport 3

Serie A: Juventus - Sassuolo                                            13:30 Telekom Sport 2

Formula 1: MP EAU - Abu Dhabi                                      15:10  Telekom Sport 3

Liga I: Chindia - Clinceni                                                   16:00  Telekom Sport 1

Serie A: Inter - Spal                                                           16:00 Telekom Sport 2

Serie A: Lazio - Udinese                                                   16:00  Telekom Sport 4

Handbal Ch League: GOG Gudme - Dinamo                   17:50  Telekom Sport 3

Handbal Ch League: PSG - Barcelona                             18:00  Telekom Sport 4 

Liga I: Hermannsdtat - CFR Cluj                                       19:00  Telekom Sport 1

Serie A: Napoli - Bologna                                                  19:00  Telekom Sport 2

La Liga: Getafe - Levante                                                  19:30  Telekom Sport 4

Serie A: Verona - Roma                                                     21:45 Telekom Sport 2

La Liga: Atletico Madrid - FC Barcelona                            22:00  Telekom Sport 1

NBA: LA Lakers - Dallas                                                    23:00  Telekom Sport 3

 

 

viewscnt
Articole similare