Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 27 mai - 2 iunie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 27 mai - 2 iunie

Program TV

Va fi o săptămână marcată de finalele cupelor europene, care se vor disputa la interval de doar trei zile. De asemenea este programată şi ultima etapă din play-out-ul Ligii I, dar şi Final Fourul Ligii Campionilor la handbal masculin.

PROGRAM TELEKOM SPORT 27 MAI - 2 IUNIE 

LUNI 27 MAI 

  • 18:00 (Liga I) FC Voluntari - Hermannstadt                              Telekom Sport 1
  • 21:00 (Liga I) FC Botoşani - Dinamo                                        Telekom Sport 1
  • 21:30 (baraj) Union Berlin - Stuttgart                                        Telekom Sport 2

 

MARŢI 28 MAI 

  • 19:15 (baraj) Ingolstadt - Wehen Wiesbaden                           Telekom Sport 2
  • 20:00 Conferinţă de presă Mirel Rădoi  (Sport Report)            Telekom Sport 1

 

MIERCURI 29 MAI 

  • 22:00 (finala UEL) Arsenal - Chelsea                                       Telekom Sport 1

 

VINERI 31 MAI 

  •   4:00 (finala NBA meci 1) Golden State - Toronto                     Telekom Sort 1
  • 16:30 Dacia Mioveni - UTA                                                         Telekom Sport 1
  • 18:30 CSM Poli Iaşi - FC Botoşani                                             TelekomSport 1
  • 19:00 (raliuri) WRC Portugalia, etapa 1                                     Telekom Sport 1
  • 21:00 Dinamo - FC Voluntari                                                      Telekom Sport 1

SÂMBĂTĂ 1 IUNIE 

  •   9:30 (raliuri) WRC Portugalia , etapa 2                                    Telekom Sport 1
  • 14:30 FC Argeş - Snagov                                                          Telekom Sport 1
  • 16:00 (raliuri) WRC Portugalia, etapa 3                                     Telekom Sport 1
  • 16:15 (handbal) Veszprem - Kielce                                            Telekom Sport 2
  • 17:00 U Cluj - Pandurii                                                               Telekom Sport 1
  • 17:00 Petrolul - Clinceni                                                             Telekom Sport 2
  • 19:00 (handbal) Barcelona - Vardar                                           Telekom Sport 2
  • 21:00 (raliuri) WRC Portugalia, etapa 4                                     Telekom Sport 2
  • 22:00 (finala UCL) Liverpool - Tottenham                                  Telekom Sport 1

DUMINICĂ 2 IUNIE 

  • 10:00 (raliuri) WRC Portugalia, etapa 5                                                 Telekom Sport 1
  • 16:15 (finala mică) Final Four                                                                Telekom Sport 2
  • 18:30 Hermannstadt - Dunărea Călăraşi
  • 19:00 (finala mare) Final Four                                                                Telekom Sport 2
  • 21:00 Gaz Metan Mediaş - Concordia Chiajna
  • 3:00 (finala NBA, meci 2)                                                                       Telekom Sport 1

viewscnt
Articole similare