LUNI, 28 OCTOMBRIE
- Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store.
ATP 1000 | Paris | 12:00 | Telekom Sport 3 şi 4 |
Show | Sport Report | 17:30 | Telekom Sport 1 |
Liga 2 | FC Argeş - Gloria Buzău | 18:00 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 19:50 | Telekom Sport 1 |
Liga I | Poli Iasi - CFR Cluj | 20:30 | Telekom Sport 1 |
Show | Minutul 91 | 22:20 | Telekom Sport 1 |
- Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV.
MARŢI, 29 OCTOMBRIE
ATP 500 | Paris | 12:00 | Telekom Sport 3 şi 4 |
Cupa României | Mioveni - Hermannstadt | 18:15 | Telekom Sport 1 |
Show | Euro Center | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Cupa Germaniei | Hamburg - Stuttgart | 19:30 | Telekom Sport 4 |
Cupa Germaniei | Bochum - Bayern Munchen | 20:00 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Alaves - Atletico Madrid | 20:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Report | 20:10 | Telekom Sport 1 |
Cupa României | U Cluj - FCSB | 21:00 | Telekom Sport 1 |
Cupa Germaniei | Arminia Bielefeld - Schalke | 21:45 | Telekom Sport 4 |
Serie A | Brescia - Inter | 22:00 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Barcelona - Valladolid | 22:15 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Report | 22:50 | Telekom Sport 1 |
MIERCURI, 30 OCTOMBRIE
ATP 1000 | Paris | 12:00 | Telekom Sport 3 |
Cupa României | Clinceni - FC Botoşani | 14:30 | Telekom Sport 1 |
Show | ZOOM Sport | 18:30 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Sport | 18:50 | Telekom Sport 1 |
Handbal UCL | Dinamo - Wisla Plock | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Cupa României | Foresta - Dinamo | 19:30 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Napoli - Atalanta | 20:00 | Telekom Sport 2 |
La Liga | Valencia - Sevilla | 20:00 | Telekom Sport 4 |
Show | Zoom Sport | 20:45 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 21:20 | Telekom Sport 1 |
Cupa Germaniei | Dortmund - Gladbach | 21:45 | Telekom Sport 3 |
Serie A | Juventus - Genoa | 22:00 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Lazio - Torino | 22:00 | Telekom Sport 4 |
La Liga | Real Madrid - Leganes | 22:15 | Telekom Sport 2 |
JOI, 31 OCTOMBRIE
ATP 1000 | Paris | 12:00 | Telekom Sport 3 şi 4 |
Cupa României | Metalul Buzău - Poli Iaşi | 14:30 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 16:20 şi 17:45 | Telekom Sport 1 |
Cupa României | Sepsi - Astra | 18:15 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Eibar - Villarreal | 20:00 | Telekom Sport 2 |
Cupa României | Voluntari - Craiova | 21:00 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Milan - SPAL | 22:00 | Telekom Sport 2 |
La Liga | Mallorca - Osasuna | 22:00 | Telekom Sport 4 |
La Liga | Getafe - Granada | 22:15 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 22:50 | Telekom Sport 1 |
VINERI, 1 NOIEMBRIE
ATP 1000 | Paris | 15:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Zoom Sport | 17:00 | Telekom Sport 3 |
Handbal UCL | Râmnicu Vâlcea - Buducnost | 17:30 | Telekom Sport 3 |
Liga 2 | Csikszereda - Turnu Măgurele | 18:00 | Telekom Sport 1 |
Show | Zoom Sport | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 19:50 | Telekom Sport 1 |
Liga 1 | FC Viitorul - Chindia | 20:30 | Telekom Sport 1 |
ATP 1000 | Paris | 20:30 | Telekom Sport 3 |
Bundesliga | Hoffenheim - Paderborn | 21:30 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Report | 22:20 | Telekom Sport 1 |
WWE | Raw | 23:00 | Telekom Sport 4 |
SÂMBĂTĂ, 2 NOIEMBRIE
Liga 2 | Petrolul - ASU Timişoara | 11:30 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Espanyol - Valencia | 14:00 | Telekom Sport 1 |
ATP 1000 | Paris | 15:00 | Telekom Sport 3 |
Serie A | Roma - Napoli | 16:00 | Telekom Sport 2 |
Bundesliga | Frankfurt - Bayern Munchen | 16:30 | Telekom Sport 4 |
La Liga | Levante - Barcelona | 17:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Center | 17:00 | Telekom Sport 1 |
Liga 1 | Gaz Metan - Hermannstadt | 18:00 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Bologna - Inter | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Bundesliga | Union Berlin - Hertha Berlin | 19:30 | Telekom Sport 4 |
La Liga | Sevilla - Atletico Madrid | 19:30 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 19:50 | Telekom Sport 1 |
Liga 1 | CFR Cluj - Clinceni | 20:30 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Torino - Juventus | 21:45 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Real Madrid - Betis | 22:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 22:20 | Telekom Sport 1 |
Formula 1 - USA | calificări | 23:00 | Telekom Sport 4 |
NBA | Oklahoma - New Orleans | 23:00 | Telekom Sport 1 |
DUMINICĂ, 3 NOIEMBRIE
Liga 2 | FC Snagov - Rapid | 11:30 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Valladolid - Mallorca | 13:30 | Telekom Sport 4 |
Serie A | Atalanta - Cagliari | 13:30 | Telekom Sport 3 |
Liga 2 | UTA - Pandurii | 14:00 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Villarreal - Athletic | 15:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 15:50 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Genoa - Udinese | 16:00 | Telekom Sport 3 |
ATP 1000 | Paris | 16:00 | Telekom Sport 4 |
Liga 1 | FC Voluntari - FC Botoşani | 16:30 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Center | 18:20 | Telekom Sport 1 |
Show | Zoom Sport | 18:30 | Telekom Sport 3 |
Handbal UCL | Perla Lublin - CSM Bucureşti | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Serie A | Fiorentina - Parma | 19:00 | Telekom Sport 2 |
La Liga | Celta Vigo - Getafe | 19:30 | Telekom Sport 4 |
Show | Sport Center | 20:00 | Telekom Sport 1 |
Show | Zoom Sport | 20:30 | Telekom Sport 3 |
Liga 1 | FCSB - Sepsi | 21:00 | Telekom Sport 1 |
Formula 1 - USA | 21:10 | Telekom Sport 3 |
Afla mai multe despre: fotbal