Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 3 - 9 decembrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 3 - 9 decembrie 2018

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână plină de dueluri spectaculoase din fotbalul românesc şi cel european, pe care nu ai voie să le ratezi.

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE - 3 - 9 DECEMBRIE 2018

LUNI 3 DECEMBRIE 

19:00 (Cehia) Opava - Slavia Praga                           Telekom Sport 2

20:00 (Liga I) Astra - FC Botoşani                              Telekom Sport 1

21;30 (Bundesliga) Nurnberg - Leverkusen                Telekom Sport 4

21.:30 (Serie A) Atalanta - Napoli                                Telekom Sport 2

22.:00 (La Liga) Levante - Bilbao                                  Telekom Sport 3

 

MARŢI 4 DECEMBRIE 

17:30 (Liga I) FC Voluntari - FC Hermannstadt           Telekom Sport 1

20:00 (Liga I) Dinamo - CFR Cluj                                 Telekom Sport 1

MIERCURI 5 DECEMBRIE

17:30 (Liga I) Gaz Metan - FC Viitorul                           Telekom Sport 1

20:00 (Liga I) Sepsi - FCSB                                            Telekom Sport 1

JOI 6 DECEMBRIE 

14:00 (Liga I) Dunărea Călăraşi - Astra                         Telekom Sport 1

17:00 (Liga I)  FC Botoşani - Poli Iaşi                            Telekom Sport 1

20:00 (Liga I) Chiajna - U Craiova                                  Telekom Sport 1

VINERI 7 DECEMBRIE

17:30 (Liga 2) FC Argeş - Pandurii                      Telekom Sport 3 

19:30 (Liga 2) U Cluj - Chindia                                        Telekom Sport 2

21:30 (Serie A) Juventus - Inter                                       Telekom Sport 1

21:30 (Bundesliga) Werder Bremen - Dusseldorf             Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Leganes - Getafe                                     Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ 8 DECEMBRIE 

11:30 (Liga 2) Farul - UTA                                                 Telekom Sport 3

14:00 (La Liga) Atletico Madrid - Alaves                            Telekom Sport 1

16:00 (Serie A) Napoli - Frosinone                                     Telekom Sport 2

16:30 (Bundesliga) Bayern - Nurnberg                               Telekom Sport 3

17:00 (Liga I) Hermannstadt - Dinamo                                Telekom Sport 1 

17:15 (La Liga) Valencia - Sevilla                                        Telekom Sport 4

19:00 (Serie A) Cagliari - Roma                                          Telekom Sport 2

19:30 (La Liga) Villarreal - Celta Vigo                                   Telekom Sport 3

19:30 (Bundesliga) Hertha - Frankfurt                                  Telekom Sport 4

20:00 (Liga I) CFR Cluj - Gaz Metan                                    Telekom Sport 1

21:30 (Serie A) Lazio - Sampdoria                                        Telekom Sport 3

21:45 (La Liga) Espanyol - Barcelona                                   Telekom Sport 2

1:00 (NBA) Dallas - Houston                                                 Telekom Sport 1

DUMINICĂ 9 DECEMBRIE 

12:00 (Liga 2) FC Argeş - Pandurii                                         Telekom Sport 3

13:00 (La Liga) Eibar - Levante                                               Telekom Sport 4

13:30 (Serie A) Sassuolo - Fiorentina                                      Telekom Sport 2

14:00 (Liga I) Poli Iaşi - Dunărea Călăraşi                                Telekom Sport 1

16:00 (Serie A) Udinese - Atalanta                                            Telekom Sport 4

16:30 (Bundesliga) Mainz - Hannover                                        Telekom Sport 3

17:00 (Liga I) Astra - Concordia                                                 Telekom Sport 1

17:15 (La Liga) Huesca - Real Madrid                                       Telekom Sport 2

18:00 (Premier League) Newcastle - Wolverhampton                Telekom Sport 4

19:00 (Serie A) Genoa - SPAL                                                     Telekom Sport 3

19:30 (La Liga) Sociedad - Valladolid                                           Telekom Sport 2

20:00 (Liga I) FCSB - Viitorul                                                        Telekom Sport 1

21:30 (Serie A) Milan - Torino                                                       Telekom Sport 2

21:45 (La Liga) Betis - Rayo Vallecano                                         Telekom Sport 3

22:30 (NBA) Detroit - New Orleans                                               Telekom Sport 4

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta