Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 4 - 10 martie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 4 - 10 martie

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână plină de transmisiuni în direct de la cele mai importante competiţii ale momentului. Se joacă în Liga Campionilor şi Europa League, dar şi derbyul Arsenal - Manchester United în Premier League. CSM Bucureşti încheie parcursul în grupele principale ale Ligii Campionilor, în timp ce în Six Nations se va juca penultima etapă.

PROGRAM TELEKOM SPORT 4 - 10 MARTIE 

 

LUNI  4 MARTIE

17:30 (Liga 2) U Cluj - ASU Poli Timişoara                Telekom Sport 1

20:00 (Liga 1) U Craiova - Astra                               Telekom Sport 1

21:30 (Bundesliga 2) Hamburg - Furth                     Telekom Sport 3

22:00 (La Liga) Leganes - Levante                           Telekom Sport 2

 

MARŢI  5 MARTIE 

22:00 (UCL)  Real Madrid - Ajax                              Telekom Sport 1

22:00 (UCL) Borussia Dortmund - Tottenham          Telekom Sport 2

 

MIERCURI 6 MARTIE 

19:30 (Cupa Franţei) Vitre - Nantes                          Telekom Sport 2 

22:00 (UCL) PSG - Manchester United                     Telekom Sport 1

22:00 (UCL) FC Porto - AS Roma                             Telekom Sport 2

 

JOI 7 MARTIE 

19:55 (UEL) Eintracht Frankfurt - Inter                       Telekom Sport 1

19:55 (UEL) Rennes - Arsenal                                   Telekom Sport 2

19:55 (UEL) Sevilla - Slavia Praga                             Telekom Sport 3

19:55 (UEL) Zenit - Villarreal                                      Telekom Sport 4       

22:00 (UEL) Chelsea - Dinamo Kiev                           Telekom Sport 1

22:00 (UEL) Napoli - Salzburg                                    Telekom Sport  2

22:00 (UEL) Valencia - Krasnodar                               Telekom Sport 3

 

VINERI 8 MARTIE 

00:00 (Tenis) ATP Indian Wells                                   Telekom Sport 3

18:00 (Handbal) CSM Bucureşti - Thuringer               Telekom Sport 1

20:30 (Liga I) Dinamo - Dunărea Călăraşi                   Telekom Sport 1

21:30 (Bundesliga) Werder Bremen - Schalke             Telekom Sport 2

21:30 (Serie A) Juventus - Udinese                             Telekom Sport 3

22:00 (La Liga) Athletic Bilbao - Espanyol                   Telekom Sport 4

 

SÂMBĂTĂ 9 MARTIE 

00:00 (Tenis) ATP Indian Wells                                    Telekom Sport 4

 3:00 (NBA) Houston - Philadelphia                              Telekom Sport 1

11:00 (Liga 2) CS Baloteşti - Farul                                Telekom Sport 1

13:00 (Liga 1) Hermannstadt - Gaz Metan                    Telekom Sport 3

14:00 (La Liga) Alaves - Eibar                                       Telekom Sport 1

16:15 (Six Nations) Scoţia - Ţara Galilor                       Telekom Sport 4

16:30 (Bundesliga) Bayern - Wolfsburg                         Telekom Sport 2 

16:30 (Bundesliga) Dortmund - Stuttgart                        Telekom Sport 3

17:15 (La Liga) Atletico - Leganes                                  Telekom Sport 1

18:45 (Six Nations) Anglia - Italia                                    Telekom Sport 4

19:00 (NBA) New York - Sacramento                              Telekom Sport 3    

19:30 (La Liga) Barcelona - Rayo Vallecano                    Telekom Sport 2

20:15 (Liga I) CFR Cluj - Sepsi                                         Telekom Sport 1

21:00 (Tenis) ATP Indian Wells                                          Telekom Sport 4

21:30 (Serie A) Chievo - AC Milan                                     Telekom Sport 2

 

DUMINICĂ 10 MARTIE 

11:00 (Liga 2) Clinceni - Ripensia Timişoara                       Telekom Sport 1

13:00 (Liga 2) Luceafărul Oradea - U Cluj                           Telekom Sport 3

13:00 (La Liga) Celta Vigo - Betis                                        Telekom Sport 1

14:00 (Premier League) Liverpool - Burnley                        Telekom Sport 2

15:00 (Liga 2) Chindia - Petrolul                                           Telekom Sport 3  

16:00 (Serie A) Inter - SPAL                                                 Telekom Sport 2

16:05 (Premier League) Chelsea - Wolverhampton             Telekom Sport 1

17:00 (Six Nations) Irlanda - Franţa                                     Telekom Sport 4

17:30 (Liga 1) Poli Iaşi - FC Voluntari                                   Telekom Sport 3

18:30 (Premier League) Arsenal - Manchester United         Telekom Sport 1

19:00 (Bundesliga) Hannover - Leverkusen                         Telekom Sport 4

19:00 (Serie A) Sassuolo - Napoli                                         Telekom Sport 2

20:30 (Liga I) U Craiova - Astra                                            Telekom Sport 3

21:30 (Serie A) Fiorentina - Lazio                                         Telekom Sport 1

21:30 (NBA) Philadelphia - Indiana                                       Telekom Sport 4 

21:45 (La Liga) Valladolid - Real Madrid                               Telekom Sport 2

23:30 (Tenis) ATP Indian Wells                                             Telekom Sport 3

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta