Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 4 noiembrie - 10 noiembrie

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 4 noiembrie - 10 noiembrie

Diverse

Aşa cum v-au obişnuit, programele Telekom Sport vă oferă în fiecare săptămână cele mai interesante evenimente sportive ale planetei. În perioada 4-10 noiembrie, se vor admira vedea la lucru cele mai puternice echipe de fotbal din Europa (Liga 1, Liga 2, La Liga, Serie A, Bundesliga, Europa League, Champions League, UEFA Youth league), handbalul spectacol din Liga Campionilor, cu Râmnicu Vâlcea, CSM Bucureşti şi Dinamo în prim-plan, finala FED Cup dintre Australia şi Franţa, baschet din NBA sau wrestling incendiar.

LUNI, 4 NOIEMBRIE

 

Show Sport Center 17:00 Telekom Sport 1
Liga 1 Astra - Poli Iaşi 18:00 Telekom Sport 1
Show Sport Center 19:50 Telekom Sport 1
Liga 1 CSU Craiova - Dinamo 20:30 Telekom Sport 1
Seria A SPAL - Sampdoria 21:45 Telekom Sport 3
Show Minutul 91 22:20 Telekom Sport 1

 

MARŢI, 5 NOIEMBRIE

 

Youth League Dortmund - Inter 15:00 Telekom Sport 1
Youth League Lyon - Benfica 17:00 Telekom Sport 2
Liga 2 Petrolul - Csikszereda 17:45 Telekom Sport 1
Show Euro Center 19:00 Telekom Sport 3
UCL Barcelona - Slavia Praga 19:55 Telekom Sport 2
UCL Zenit - Leipzig 19:55 Telekom Sport 3
UCL Dortmund - Inter 22:00 Telekom Sport 1
UCL Liverpool - Genk  22:00 Telekom Sport 2
UCL Chelsea - Ajax 22:00 Telekom Sport 3
UCL Napoli - Salzburg 22:00 Telekom Sport 4
Show Studio UCL 23:50 Telekom Sport 1

 

MIERCURI, 6 NOIEMBRIE

 

Youth League Atalanta - Man. City 15:00 Telekom Sport 1
Show Zoom Sport 17:30 Telekom Sport 3
Handbal UCL Dinamo - Kadetten 18:15 Telekom Sport 3
Show Zoom Sport 20:00 Telekom Sport 3
Youth League Real Madrid - Galatasaray 17:00 Telekom Sport 4
Liga 2 U Cluj - UTA Arad 17:45 Telekom Sport 2
Europa League Guimaraes - Arsenal 17:50 Telekom Sport 1
UCL Lokomotiv - Juventus 19:55 Telekom Sport 2
UCL  Bayern Munchen - Olympiakos 19:55 Telekom Sport 4
UCL Real Madrid - Galatasaray 22:00 Telekom Sport 1
UCL Atalanta - Manchester City 22:00 Telekom Sport 2
UCL PSG - Brugge 22:00 Telekom Sport 3
UCL Leverkusen - Atletico  22:00 Telekom Sport 4
Show Studio UCL 23:50 Telekom Sport 1

 

JOI, 7 NOIEMBRIE

 

Europa League CFR Cluj - Rennes 19:55 Telekom Sport 1
Europa League Lazio - Celtic 19:55 Telekom Sport 2
Europa League Standard - Frankfurt 19:55 Telekom Sport 3
Europa League Dudelange - Sevilla 19:55 Telekom Sport 4
Show Studio Europa League 22:00 Telekom Sport 1
Europa League Man. Utd - Partizan Belgrad 22:00 Telekom Sport 2
Europa League  Gladbach - Roma 22:00 Telekom Sport 3
Europa League  Espanyol - Ludogorets 22:00 Telekom Sport 4

 

VINERI, 8 NOIEMBRIE

 

Show Sport Report 17:00 Telekom Sport 1
Liga 1 Astra - FC Voluntari 18:00 Telekom Sport 1
Show Sport Report 19:50 Telekom Sport 1
Liga 1 Hermannstad - Viitorul 20:30 Telekom Sport 1
Bundesliga  Koln - Hoffenheim 21:30 Telekom Sport 3
Serie A Sassuolo - Bologna 21:45 Telekom Sport 2
La Liga Real Sociedad - Leganes 22:00 Telekom Sport 4
WWE Raw 23:30 Telekom Sport 3
Tenis - Fed Cup Australia - Franţa 05:00 Telekom Sport 4

 

SÂMBĂTĂ, 9 NOIEMBRIE

 

Liga 2 Reşiţa - Petrolul 11:00 Telekom Sport 1
Liga 1 Clinceni - Poli Iaşi 13:00 Telekom Sport 1
La Liga  Alaves - Valladolid 14:00 Telekom Sport 2
Serie A Brescia - Torino 16:00 Telekom Sport 2
Bundesliga Hertha - Leipzig 16:30 Telekom Sport 3
Show Sport Center 16:50 Telekom Sport 1
La Liga Valencia - Granada 17:00 Telekom Sport 4
Liga 1 Chindia - U Craiova  17:30 Telekom Sport 1
Serie A Inter - Verona 19:00 Telekom Sport 4
Show Sport Center 19:20 Telekom Sport 1
Bundesliga Bayern Munchen - Dortmund 19:30 Telekom Sport 3
La Liga Eibar - Real Madrid 19:30 Telekom Sport 2
Liga 1 FC Botoşani - FCSB  20:30 Telekom Sport 1
Serie A Napoli - Genoa 21:45 Telekom Sport 4
La Liga Barcelona - Celta Vigo 22:00 Telekom Sport 2
Show  Sport Center 22:20 Telekom Sport 1
NBA  San Antonio - Boston 00:00 Telekom Sport 1
Tenis - Fed Cup Austalia - Franţa 05:00 Telekom Sport 4

 

DUMINICĂ, 10 NOIEMBRIE

 

Liga 2 Rapid - U Cluj 12:00 Telekom Sport 1
La Liga Mallorca - Villarreal 13:00 Telekom Sport 4
Serie A Cagliari - Fiorentina 13:30 Telekom Sport 2
Show Zoom Sport 14:00 Telekom Sport 3
Handbal UCL / F CSM Bucureşti - Esbjerg 14:30 Telekom Sport 3
La Liga Bilbao - Levante 15:00 Telekom Sport 4
Show Sport Center 15:00 Telekom Sport 1
Serie A Lazio - Lecce 16:00 Telekom Sport 2
Show Zoom Sport 16:00 Telekom Sport 3
Bundesliga Wolfsburg - Leverkusen 16:30 Telekom Sport 3
Spania Atletico - Espanyol 17:00 Telekom Sport 4
Show Zoom Sport 18:30 Telekom Sport 3
Liga 1 Dinamo - CFR Cluj 19:00 Telekom Sport 1
Handbal UCL / F Bietigheim - Râmnicu Vâlcea 19:00 Telekom Sport 3
Serie A Parma - Roma 19:00 Telekom Sport 2
Bundesliga Freiburg - Frankfurt 19:00 Telekom Sport 4
Show Zoom Sport 20:30 Telekom Sport 3
Show  Sport Center 20:50 Telekom Sport 1
Serie A Juventus - Milan 21:45 Telekom Sport 1
La Liga Betis - Sevilla 22:00 Telekom Sport 2
NBA Minnesota - Denver  22:30 Telekom Sport 3
WWE Smack Down  00:00 Telekom Sport 1

 

viewscnt
Articole similare
Oferte exclusive online de Black Friday