Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 5 - 11 noiembrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 5 - 11 noiembrie 2018

Program TV

Telekom Sport îşi oferă transmisiuni premium într-o săptămână plină de suspans. Vom avea a patra etapă a grupelor Champions League şi Europa League, dar şi derbyuri de poveste în weekend.

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE (5 - 11 noiembrie)

 

Luni 5 noiembrie 

ora 18:00 (Liga I)  Concordia - Gaz Metan                           Telekom Sport 1

ora 21:00 (Liga I)  FC Voluntari - Dinamo                             Telekom Sport 1

ora 21:30 (2.Bundesliga) Hamburg - Koln                             Telekom Sport 3

ora 22:00 (La Liga) Espanyol - Athletic Bilbao                       Telekom Sport 2

 

Marţi 6 noiembrie 

ora 15:00 (Tenis)  ATP Next Gen Finals                        Telekom Sport 2

ora 19:55 (UCL) Steaua Roşie - Liverpool                    Telekom Sport 1 

ora 19:55 (UCL) Monaco - FC Brugge                          Telekom Sport 2

ora 22:00 (UCL) Inter - FC Barcelona                           Telekom Sport 1

ora 22:00 (UCL) Napoli - PSG ,                                    Telekom Sport 2

ora 22:00 (UCL) Atletico - Borussia  Dortmund            Telekom Sport 3

ora 22:00 (UCL) Tottenham - PSV Eindhoven             Telekom Sport 4

 

Miercuri 7 noiembrie 

ora 15:00 (Tenis)  ATP Next Fen Finals                          Telekom Sport 2

ora 19:55 (UCL)  CSKA Moscova - AS Roma                 Telekom Sport 1 

ora 19:55 (UCL)  Valencia - Young Boys                         Telekom Sport 2

ora 20:00 (Handbal) Rhein Neckar - Montpellier              Telekom Sport 3

ora 22:00 (UCL) Juventus - Manchester United                Telekom Sport 1

ora 22:00 (UCL) Viktoria Plzen - Real Madrid                   Telekom Sport 2

ora 22;00 (UCL) Bayern - AEK Atena                                Telekom Sport 3

ora 22:00 (UCL) Manchester City - Şahtior                        Telekom Sport 4

 

Joi 8 noiembrie 

ora 15:00 (Tenis) ATP Next Gen Finals                              Telekom Sport 2

ora 17:50 (UCL) Fenerbahce - Anderlecht                         Telekom Sport 1

ora 18:00 (Handbal) Dinamo - Ademar Leon                      Telekom Sport 2

ora 19:55 (UEL) Lazio - Marseille                                       Telekom Sport 1    

ora 19:55 (UEL) BATE Borisov - Chelsea                           Telekom Sport  2

ora 19:55 (UEL) Vidi - PAOK                                               Telekom Sport 3

ora 19:55 (UEL) Rapid Viena - Villarreal                             Telekom Sport 4

ora 22:00 (UEL) Arsenal - Sporting                                     Telekom Sport 1

ora 22:00 (UEL) Betis - Milan                                              Telekom Sport 2

ora 22:00 (UEL) Celtic - Leipzig                                           Telekom Sport 3

ora 22:00 (UEL) Ludogorets - AEK Larnaca                        Telekom Sport 4

 

Vineri 9 noiembrie 

ora 15:00 (Tenis)  ATP Next Gen Finals                               Telekom Sport 2

ora 15:00 (Formula 1) antrenamente MP al Braziliei            Telekom Sport 1

ora 18:00 (Liga 2) Petrolul - Ripensia                                   Telekom Sport 3

ora 19:00 (Formula 1) antrenamente MP al Braziliei            Telekom Sport 2

ora 21:00 (Liga I) CS U Craiova - Sepsi                               Telekom Sport 1

ora 21:30 (Bundesliga) Hannover - Wolfsburg                      Telekom Sport 2

ora 21:30 (Serie A) Frosinone - Fiorentina                            Telekom Sport 3

ora 22:00 (La Liga) Levante - Real Sociedad                        Telekom Sport 4

 

Sâmbătă 10 noiembrie 

ora 12:30 (Liga 2) Chindia - Pandurii                                      Telekom Sport 3

ora 14:00 ( Rugby) România - Portugalia                                Telekom Sport 2

ora 15:00 (Liga I) Astra - Poli Iaşi                                             Telekom Sport 1

ora 15:00 (Fed Cup) Cehia - SUA                                             Telekom Sport 4 

ora 16:00 (Formula 1) antrenamente MP al Braziliei                Telekom Sport 3

ora 16:30 (Bundesliga) Freiburg -Mainz                                    Telekom Sport 2

ora 18:00 (Liga I) Viitorul - Chiajna                                            Telekom Sport 1

ora 19:00 (Formula 1) calificări MP al Braziliei                           Telekom Sport 4

ora 19:30 (La Liga) Atletico Madrid - Bilbao                               Telekom Sport 3

ora 19:30 (Bundesliga) Dortmund - Bayern                                Telekom Sport 2

ora 21:00 (Liga I) CFR Cluj - Dunărea Călăraşi                         Telekom Sport 1

ora 21:30 (Serie A) Genoa - Napoli                                            Telekom Sport 2

ora 22:30 (NBA) LA Clippers - Milwaukee                                  Telekom Sport 3

 

Duminică 11 noiembrie 

ora 11:30 (Liga 2)  U Cluj - Clinceni                                              Telekom Sport 3 

ora 13:00 (Fed Cup) Cehia - SUA                                                 Telekom Sport 4

ora 13:30 (Serie A) Atalanta - Inter                                               Telekom Sport 3

ora 14:00 (Premier League) Liverpool - Fulham                           Telekom Sport 2

ora 15:30 (Handbal) Ferencvaros - CSM Bucureşti                       Telekom Sport 1

ora 16:00 (Serie A) Roma - Sampdoria                                         Telekom Sport 3

ora 16:15 (Premier League) Chelsea - Everton                             Telekom Sport 2

ora 17:15 (La Liga) Barcelona - Betis                                             Telekom Sport 4

ora 17:30 (Liga I) Hermannstadt - FC Botoşani                             Telekom Sport 1

ora 18:30 (Premier League) Man City - Man United                      Telekom Sport 2

ora 18:30 (Premier League) Arsenal - Wolves                                Telekom Sport 3

ora 19:10 (Formula 1) MP al Braziliei                                              Telekom Sport 4

ora 21:00 (Liga I) Dinamo - FCSB                                                   Telekom Sport  1

ora 21:30 (Serie A) Milan - Juventus                                               Telekom Sport 2

ora 21:45 (La Liga) Celta Vigo - Real Madrid                                  Telekom Sport 3

ora 22:30 (NBA) Detroit - Charlotte                                                  Telekom Sport 4 

 

 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta