Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. AICI ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 6 - 12 iulie

Program Telekom Sport. AICI ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 6 - 12 iulie

Program TV

Comentarii

Iată programul Telekom Sport din această săptămână, o săptămână a derby-urilor. Nu vor lipsi cele mai importante meciuri din Liga 1, Liga 2, Cupa României, Serie A, La Liga, dar şi cele mai interesante emisiuni sportive.

PROGRAMUL TRANSMISIUNILOR 

Luni 6 iulie

  • 17:00 - Chindia - Hermannstadt, Telekom Sport 1
  • 18:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:00 - FC Voluntari - Viitorul, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Levante - Real Sociedad, Telekom Sport 2 
  • 21:30 - Heidenheim - Werder Bremen, Telekom Sport 3
  • 21:50 - Minutul 91, Telekom Sport 1
  • 23:00 - Sevilla - Eibar, Telekom Sport 2

Marţi 7 iulie

  • 19:00 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:00 - CS Mioveni - Rapid, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Lecce - Lazio, Telekom Sport 2
  • 20:30 - Valencia - Valladolid, Telekom Sport 3
  • 21:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 22:45 - AC Milan - Juventus, Telekom Sport 1
  • 23:00 - Celta Vigo - Atletico Madrid, Telekom Sport 2

Miercuri 8 iulie

  • 19:00 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:00 - FCSB - Dinamo, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Getafe - Villarreal, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Fiorentina - Cagliari, Telekom Sport 4
  • 20:30 - Genoa - Napoli, Telekom Sport 2
  • 22:45 - Torino - Brescia, Telekom Sport 4
  • 22:45 - AS Roma - Parma, Telekom Sport 2
  • 22:45 - Atalanta - Sampdoria, Telekom Sport 3
  • 23:00 - Barcelona - Espanyol, Telekom Sport 1

Joi 9 iulie

  • 17:30 - UTA Arad - Turris Turnu Măgurele, Telekom Sport 1
  • 19:30 - Top Interviuri, Telekom Sport 3
  • 20:00 - Poli Iaşi - Sepsi OSK, Telekom Sport 1
  • 20:30 - SPAL - Udinese, Telekom Sport 2
  • 20:30 - Eibar - Leganes, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Mallorca - Levante, Telekom Sport 4
  • 21:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Hellas Verona - Inter, Telekom Sport 2
  • 23:00 - Athletic Bilbao - Sevilla, Telekom Sport 1

Vineri 10 iulie

  • 13:00 - Tragere la sorţi UEFA Champions League, Telekom Sport 1
  • 14:00 - Tragere la sorţi UEFA Europa League, Telekom Sport 1
  • 18:00 - Viitorul - Academica Clinceni, Telekom Sport 1
  • 19:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Real Sociedad - Granada, Telekom Sport 2
  • 20:30 - FC Botoşani - Astra, Telekom Sport 1
  • 22:20 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 23:00 - Real Madrid - Alaves, Telekom Sport 1
  • 23:00 - WWE RAW, Telekom Sport 3

Sâmbătă 11 iulie

  • 17:00 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 17:30 - Hermannstadt - FC Voluntari, Telekom Sport 1
  • 18:00 - Osasuna - Celta Vigo, Telekom Sport 3
  • 18:15 - Lazio - Sassuolo, Telekom Sport 2
  • 19:20 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Brescia - AS Roma, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Valladolid - Barcelona, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Juventus - Atalanta, Telekom Sport 1
  • 23:00 - Atletico Madrid - Betis, Telekom Sport 2

Duminică 12 iulie

  • 15:00 - Espanyol - Eibar, Telekom Sport 1
  • 16:50 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 18:00 - Dinamo - Poli Iaşi, Telekom Sport 1
  • 18:00 - Levante - Athletic Bilbao, Telekom Sport 2
  • 18:15 - Genoa - SPAL, Telekom Sport 3
  • 19:50 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Cagliari - Lecce, Telekom Sport 4
  • 20:30 - Udinese - Sampdoria, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Leganes - Valencia, Telekom Sport 2
  • 21:00 - U Craiova - FCSB, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Napoli - Milan, Telekom Sport 2
  • 22:50 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 23:00 - Sevilla - Mallorca, Telekom Sport 4
  • 23:00 - WWE SmackDown, Telekom Sport 3

viewscnt
Articole similare