Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate meciurile pe care le transmitem în direct în perioada 10 - 16 septembrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate meciurile pe care le transmitem în direct în perioada 10 - 16 septembrie 2018

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână senzaţională, plină cu meciuri spectaculoase pe care nu ai voie să le ratezi.

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE - 10 - 16 SEPTEMBRIE 2018

LUNI, 10 SEPTEMBRIE

18:30 - Liga 2 - U Cluj - Aerostar - Telekom Sport 1

MARŢI, 11 SEPTEMBRIE

03:30 - Amical - Brazilia - El Salvado - Telekom Sport 1

MIERCURI, 12 SEPTEMBRIE

19:30 - Liga 2 - Petrolul - Chindia Târgovişte - Telekom Sport 1

19:30 - Handbal - Dinamo - Elverun - Telekom Sport 1

20:00 - Handbal - Rhein Neckar - Barcelona - Telekom Sport 3

VINERI, 14 SEPTEMBRIE

11:30 - Formula 1 - Antrenamente - Singapore  - Telekom Sport 1

14:30 - Cupa Davis - Franţa - Spania - Telekom Sport 2

15:00 - Formula 1 - Antrenamente - Singapore - Telekom Sport 1

18:00 - Liga I - Chiajna - Sepsi - Telekom Sport 1

21:00 - Liga I - Dinamo - Astra - Telekom Sport 1

21:30 - Bundesliga - Dortmund - Frankfurt - Telekom Sport 2

23:30 - Wrestling - RAW - Telekom Sport 2

SÂMBĂTĂ, 15 SEPTEMBRIE

11:00 - Rugby - Constanţa - Steaua - Telekom Sport 2

12:30 - Liga 2 - UTA - Clinceni - Telekom Sport 1

13:00 - Cupa Davis - România - Polonia - Telekom Sport 1

13:00 - Formula 1 - Antrenamente - Singapore - Telekom Sport 3

14:00 - La Liga - Atletico Madrid - Eibar - Telekom Sport 4

15:00 - WRC - Turcia - Etapa 1 - Telekom Sport 3

15:00 - Cupa Davis - Franţa - Spania - Telekom Sport 3

15:00 - Liga I - Călăraşi - Botoşani - Telekom Sport 1

16:00 - Formula 1 - Calificări - Singapore - Telekom Sport 2

16:30 - Bundesliga - Bayern - Leverkusen - Telekom Sport 4

17:15 - La Liga - Real Sociedad - Barcelona  - Telekom Sport 1

18:30 - Handbal - Montpellier - Vardar - Telekom Sport 4

19:00 - Serie A - Napoli - Fiorentina - Telekom Sport 2

19:30 - La Liga - Valencia - Betis - Telekom Sport 3

19:30 - Bundesliga - Monchengladbach - Schalke - Telekom Sport 4

21:00 - Liga 1 - Mediaş - Craiova - Telekom Sport 1

21:30 - Serie A - Frosinone - Sampdoria - Telekom Sport 3

21:45 - La Liga - Bilbao - Real Madrid - Telekom Sport 2

DUMINICĂ, 16 SEPTEMBRIE

10:00 - WRC - Turcia - Etapa 2 - Telekom Sport 2

11:00 - Liga 2 - ACS Timişoara - Snagov - Telekom Sport 1

12:00 - Cupa Davis - România - Polonia - Telekom Sport 2

13:00 - Liga 2 - Petrolul - ASU Timişoara - Telekom Sport 3

13:30 - Serie A - AS Roma - Chievo - Telekom Sport 1

14:00 - Cupa Davis - Franţa - Spania - Telekom Sport 4

15:10 - Formula 1 - Singapore - Cursa - Telekom Sport 3

15:30 - Premier League - Wolves - Burnley - Telekom Sport 1

16:00 - Serie A - Juventus - Sassuolo - Telekom Sport 2

16:30 - Bundesliga - Werder - Nurnberg - Telekom Sport 4

18:00 - Liga I - Voluntari - Iaşi - Telekom Sport 1

18:00 - Premier League - Everton - West Ham - Telekom Sport 2

19:00 - Serie A - Empoli - Lazio - Telekom Sport 3

21:00 - Liga I - CFR - FCSB - Telekom Sport 1

21:30 - Serie A - Cagliari - AC Milan - Telekom Sport 2

21:45 - La Liga - Sevilla - Getafe - Telekom Sport 3

23:30 - Wrestling - SMACK DOWN - Telekom Sport 2

Comentarii
viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta