Remiză pentru Răzvan Lucescu în Arabia Saudită. Oaspeţii au egalat în prelungiri

Formaţia Al Hilal, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Al Feiha, în etapa a treia a campionatului Arabiei Saudite.

Al Hilal a deschis scorul prin Al Abid, în minutul 50. Oaspeţii au egalat prin Arsenio, în minutul 90+4.

Al Hilal are programat următorul meci la 21 septembrie, în deplasare, cu Al Ittihad. În primele două etape, echipa lui Răzvan Lucescu a obţinut victorii.

Mai ai câteva secunde? Vezi şi postările de pe Instagram Telekom Sport!

Afla mai multe despre: răzvan lucescual hilal