Sfaturile pe care le-a primit Baiaram de la Laurenţiu Reghecampf! ”Sunt cele mai bune! Aşa am simţit!”

Universitatea Craiova a învins, duminică seară, cu scorul de 2-0, rivala locală U Craiova 1948, într-un meci din etapa a XI-a a Ligii 1.

La meci au asistat aproximativ 9.000 de spectatori. În minutul 10, jocul a fost întrerupt din cauza torţelor şi fumigenelor aruncate pe teren de suporteri. Întreruperea a fost de aproximativ patru minute.

Baiaram a marcat golul care a închis tabela şi a dezvăluit că Laurenţiu Reghecampf îi oferă sfaturi bune şi i-a spus să aibă încredere în el.

”Îmi oferă cele mai bune sfaturi. Aşa am simţit!”

”Mă bucur foarte mult că am adus cele trei puncte. Sunt foarte fericit că am înscris într-un astfel de meci. A fost o încărcătură mare, cu o echipă bine pregătită pe partea defensivă. Laurenţiu Reghecampf mi-a spus să am încredere în mine, îmi oferă cele mai bune sfaturi. Aşa am simţit, să mă bucur alături de suporteri”, a declarat Ştefan Baiaram, la finalul partidei.

Afla mai multe despre: u craiova-liga 1-baiaram