Sigur s-a terminat egal? LPF a anunţat că trupa lui Teja a câştigat la Călăraşi! :) Cât a fost scorul pe site-ul Ligii

Site-ul oficial al Ligii Profesioniste de Fotbal a avut pentru puţin timp, un altfel de deznodământ pentru partida de la Călăraşi.

Pe teren, Dunărea şi FCSB au terminat la egalitate, scor 1-1. Man în minutul 16 pentru oaspeţi şi Mediop în minutul 33 pentru gazde au marcat golurile remizei, la debutul lui Mihai Teja pe banca tehnică a roş-albaştrilor.

Pe site-ul oficial, Liga Profesionistă de Fotbal a produs fără să vrea, o eroare comică. LPF a greşit scorul final al partidei de la Călăraşi, iar conform forului FCSB a câştigat cu 2-1 :)

Gafa administratorilor site-ului a fost reparată la scurt timp, astfel că în acest moment, site-ul LPF indică scorul corect al meciului: Dunărea Călăraşi - FCSB 1-1.

Afla mai multe despre: dunărea călăraşifcsblpf