VIDEO | Academica Clinceni - FC Botoşani 2-1. Chunchukov a dat lovitura pentru echipa lui Poenaru!

FC Botoșani

Academica Clinceni - FC Botoşani s-a terminat 2-1 pentru echipa lui ilie Poenaru. Popa (13) şi Chunchukov (73) au marcat pentru Clinceni, în timp ce Al Mawas (27) a punctat pentru Botoşani.

LIVE | Academica Clinceni - FC Botoşani 2-1

Au marcat: Popa '13, Chunchucov '73 / Al Mawas '27

• Academica Clinceni: Vâlceanu – Achim, Jutric, Patriche, Dobrescu – Cordea, Moulin, Cascini, Longher – Chunchucov, Chandarov
  • FC Botoşani: Hankic – Haruţ, Chindriş, Şeroni, Ţigănaşu – Patache, Rodriguez, Papa – Al Mawas, Ongenda, Keyta

Min. 90+4 - Final de meci.

Min. 73 - GOOOOOOL Academica Clinceni! Chunchucov se distrează cu defensiva oaspeţilor şi marchează pentru 2-1

Min. 49 - Cartonaş roşu pentru FC Botoşani! Alin Şeroni primeşte două cartonaşe galbene în doar două minute şi este eliminat

Min. 27 - GOOOOOL FC Botoşani! Moldovenii revin rapid în joc prin reuşita lui Al Mawas

Min. 13 - GOOOOOL Academica Clinceni! Intrat în teren în minutul 7, Adi Popa deschide scorul cu un şut de la distanţă. Portarul Hankic, păcălit de gazon

Afla mai multe despre: fc botosani