VIDEO Apariţie neregulamentară la Craiova - Rapid! Cu ce echipament s-a prezentat Alexandru Cîmpanu

Alexandru Cîmpanu a intrat pe teren în minutul 64. Fotbalistul oltean s-a grăbit şi a avut tricoul cu numărul 7, iar şortul cu altul - 28!

VIDEO Apariţie neregulamentară la Craiova - Rapid! Ce echipament a avut Alexandru Cîmpanu

Ştefan Vlădoiu s-a accidentat, iar în locul său a fost introdus Alexandru Cîmpanu. Acesta s-a grăbit şi a intrat pe teren cu tricoul cu numărul 7 şi pantalonii cu total alt număr, 28!

Universitatea Craiova a câştigat partida cu Rapid, scor 1-0, singurul gol al partidei a fost marcat de Koljic în minutul 5 al partidei.

După acest succes, oltenii sunt pe locul 4 în clasament cu 35 de puncte.