VIDEO | Aproape de o nouă tragedie pe terenul de fotbal. Martin Skrtel şi-a pierdut cunoştinţa după o lovitură în cap!

Slovacia a câştigat duminică partida de pregătire cu Thailanda, scor 3-2. În minutul 23, fundaşul Martin Skrtel le-a dat mari emoţii colegilor şi adversarilor!

Fundaşul trecut pe la Liverpool, în momentul de faţă la Fenerbahce, a fost lovit în cap cu mingea din câţiva metri şi a căzut ca secerat la pământ. Conform presei din Slovacia, limba îi blocase respiraţia şi doar intervenţia rapidă a medicilor i-a salvat viaţa!

Din fericire, Skrtel a continuat partida şi a fost înlocuit în minutul 72 cu Skriniar.

Afla mai multe despre: martin skrtelslovacialovitura