VIDEO | Ce penalty a făcut Cosmin Moţi! Fundaşul român l-a împins ca-n curtea şcolii pe Cutrone

Ludogoreţ a pierdut meciul cu AC Milan din prima manşă a 16-imilor Europa League, scor 0-3, şi îşi poate lua gândul de la o eventuală calificare în faza următoare a competiţiei.

După ce Cutrone a marcat în ultima fază a primei reprize, atacantul a fost faultat în careul bulgarilor de Cosmin Moţi, în partea a doua, iar Rodriguez n-a ratat de la 11 metri. Până la urmă, în ultimul minut al partidei de la Razgrad, Borini a stabilit scorul final, 3-0, iar milanezii pot sta liniştiţi în returul de săptămâna viitoare.

Afla mai multe despre: motiludogoretrazgradeuropa leaguepenalty