VIDEO Cu Ionuţ Radu rezervă, Inter Milano a făcut spectacol cu Bologna. Vezi aici toate cele 7 goluri

Serie A

Inter Milano a câştigat clar partida cu Bologna, scor 6-1. Ionuţ Radu a fost doar rezervă la campioana Italiei.

Campioana Italiei, Internazionale Milano, cu Ionuţ Radu rezervă, a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 6-1, echipa Bologna, într-un meci din etapa a patra a campionatului Italiei.Golurile învingătorilor au fost marcate de Martinez ‘6, Skriniar ’30, Barella ’34, Vecino ’55 şi Dzeko ’63, ’68.

Pentru Bologna a înscris Theate, în minutul 86. Într-un alt meci al zilei, Fiorentina a câştigat la Genoa, scor 2-1. Saponara şi Bonaventura au marcat pentru echipa oaspete, Criscito a înscris din penalty, pentru gazde, în minutul 90+8.

Afla mai multe despre: inter milanoionuţ radu