VIDEO | Cu trei români titulari, Ludogoreţ a fost eliminată din Cupa Bulgariei. Echipa tremură şi în campionat

Ludogoreţ Razgrad, echipa românilor din Bulgaria, a fost eliminată din sferturile de finală ale Cupei Bulgariei. Echipa tremură şi în campionat. Vezi mai jos singurul gol al meciului din cupă.

Ludogoreţ, cu Moţi, Dr. Grigore şi Keşeru titulari, a pierdut pe teren propriu, 0-1, cu ŢSKA Sofia şi a fost eliminată din Cupa Bulgariei. Singurul gol al meciului a fost marcat în prima repriză de Ruben Pinto.

Adi Popa a fost rezervă la Ludogoreţ. Moţi şi Dr. Grigore au văzut cartonaşul galben.

În campionat, Ludogorets este la doar trei puncte faţă de ŢSKA. Etapa trecută a fost egal, 0-0, cu Beroe.

Afla mai multe despre: ludogorets