VIDEO | Dragoş Grigore e în formă! Al treilea meci consecutiv cu gol marcat pentru Ludogoreţ

Dragoş Grigore şi-a trecut numele pe lista marcatorilor în partida dintre Beroe şi Ludogoreţ, din etapa a şasea a playoff-ului campionatului Bulgariei. S-a terminat 1-1.

Dragoş Grigore a marcat în minutul 3 de prelungiri şi a stabilit scorul final, 1-1. Beroe deschisese scorul în minutul 85, prin Pedro Eugenio.

În urma acestui rezultat, Ludogoreţ a acumulat 71 de puncte şi riscă să îşi vadă avansul faţă de CSKA Sofia redus la două puncte, când mai sunt patru etape de disputat din actuala stagiune.

Pentru Dragoş Grigore a fost al patrulea gol marcat în tricoul lui Ludogoreţ şi al treilea consecutiv. Mai marcase în câte un gol în fiecare dintre precedentele două meciuri, cu Botev Plovdiv şi cu Cherno More.

Afla mai multe despre: dragos grigorevideogolludogoretstranieri