VIDEO | Edi Iordănescu s-a dus glonţ la arbitru la finalul partidei Young Boys - CFR Cluj. Antrenorul, ca un leu în cuşcă încă din prelungiri. Imaginile surprinse de camerele TV

CFR Cluj

Edi Iordănescu a fost un car de nervi în prelungirile partidei Young Boys - CFR Cluj 2-1, dar şi la finalul jocului. Imaginile surprinse de camerele TV vorbesc de la sine.

Finalul meciului Young Boys - CFR Cluj 2-1 a fost unul cu mulţi nervi, trei eliminări, două goluri şi un penalty care au inflamat spiritele. Mai întâi, arbitrul a dictat eronat un penalty pentru Young Boys, apoi l-a eliminat pe Cristi Bălgrădean. Young Boys a egalat, a fost eliminat apoi Deac, iar Young Boys a înscris pentru 2-1, totul conchizând cu eliminarea lui Nsame, primul marcator al elveţienilor.

Iordănescu junior nu şi-a putut stăpâni nervii şi s-a certat cu al patrulea oficial în timpul prelungirilor, iar la final s-a dus glonţ la arbitrul de centru pentru a-i reproşa maniera de arbitraj de pe final. Camerele TV au surprins momentele cu Edi Iordănescu extrem de nervos.

Afla mai multe despre: edi iordanescuvideo