VIDEO EXCLUSIV | Imaginile deznădejdii. Dennis Man, dărâmat după înfrângerea din derby-ul cu Dinamo

Înfrângerea din derby-ul cu Dinamo a lăsat urme nu doar în moralul jucătorilor de la FCSB.

La finalul meciului, Dennis Man, unul dintre puţinii remarcaţi ai patronului FCSB, Gigi Becali, a fost extrem de dezamăgit. În schimb, Florinel Coman, schimbat în minutul 68 cu Gnohere, după o evoluţie mai puţin bună, nu s-a exteriorizat prea tare şi l-a consolat pe colegul.

VIDEO | Dinamo - FCSB 2-1. Imaginile deznădejdii

FCSB, învinsă de Dinamo în Marele Derby

Dinamo a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-1), formaţia FCSB, în etapa a XXV-a a Ligii I. FCSB a evoluat în inferioritate numerică din finalul primei reprize. Au marcat: Sin '37, V. Lazăr '62 / Tănase '45+9 (p).