VIDEO | Explozie de nervi. Dan Petrescu l-a înjurat în faţă pe arbitrul Călin după ce a fost eliminat. Nu putem reproduce ce se citeşte pe buzele ”Bursucului”

Fotbal intern

În minutul 86 al meciului CFR Cluj - CSM Poli Iaşi 2-1 a avut loc o fază critică. Costache a fost faultat, iar iniţial arbitrul a lăsat avantaj, însă a revenit asupra deciziei după două secunde! Scorul era 1-1, Omrani marcând golul victoriei în minutele de prelungire!

CFR Cluj avea o posesie periculoasă în prejma careului, însă arbitru a întrerupt meciul crezând că Valentin Costache este accidentat grav. În acel moment, Dan Petrescu a luat foc şi i-a cerut socoteală arbitrului de rezervă. La scurt timp, centralul meciului a luat decizia de a-l elimina pe Dan Petrescu. În acem moment, antrenorul CFR-ului a luat foc şi l-a înjurat ca la uşa cortului. Pe imagininile VIDEO nu se aud înjurăturile însă totul se citeşte pe buzele ”Bursucului”

Afla mai multe despre: dan petrescucfr clujliga 1