VIDEO FABULOS | Neymar, UMILIT de Mane în Liverpool - PSG. Driblingul serii din Champions League

Liverpool s-a impus dramatic în faţa lui PSG, scor 3-2, cu un gol reuşit în prelungiri de brazilianul Roberto Firmino, la capătul a 90 de minute în care cormoranii au fost peste adversari, dar s-au văzut egalaţi deşi au condus cu 2-0.

Dincolo de cele cinci goluri marcate, meciul a avut parte de multe faze spectaculoase, iar cea mai interesantă s-a petrecut la jumătatea primei reprize, când senegalezul Sadio Mane a trecut cu stil de probabil cel mai tehnic jucător de pe teren, brazilianul Neymar.

Dacă în general Neymar joacă rolul "agresorului" la astfel de faze, de această dată starul lui PSG a fost victima. Vezi mai jos faza.

Afla mai multe despre: maneneymarliverpooldribling