VIDEO Faza săptămânii vine din Liga 2. Medicul Petrolului a tras nervoasă de un jucător al Snagovului să iasă de pe teren pentru a nu mai trage de timp :)

Liga 2

Medicul Petrolului a oferit o scenă inedită. Tânăra a fost chemat să ofere îngrijiri medicale unui jucător de la Sportul Snagov şi l-a grăbit pe acesta să iasă de pe teren, deoarece Petrolul avea nevoie de gol şi se apropia minutul 90.

Petrolul a debutat în noul sezon al Ligii a 2-a cu un egal cu Sportul Snagov, scor 0-0. A fost un meci în care s-a remarcat şi medicul echipei ploieştene printr-o fază inedită. În minutul 89, un jucător de la Snagov a avut nevoie de îngrijiri medicale, după ce a fost lovit în nas.

Cum timpul se scurgea în defavoarea echipei favorite, tânăra a tras de jucătorul Snagovului să iasă cât mai repede de pe teren, pentru ca meciul să se reia.

Afla mai multe despre: petrolulsportul snagovliga 2medic