VIDEO | Fotbalistul dorit de Dinamo face spectacol! Fază genială reuşită la meciul de azi! De ce a picat transferul

Liga 2

În minutul 37 al partidei dintre Chindia Târgovişte şi Sportul Snagov, gazdele au marcat golul doi al partidei, la capătul unei acţiuni spectacol

Cristian Cherchez a centrat pentru golul doi al lui Cosmin Daniel Neguţ printr-o ”rabona” de efect.

Mijlocaşul în vârstă de 27 de ani a făcut deliciul fanilor şi s-a bucurat la reuşita Chindiei mai ceva ca marcatorul golului.

La pauză, Chinidia o conduce pe Sportul Snagov cu 3-0, după ce Cosmin Neguţ a reuşit un hattrick!

CHERCHEZ, ÎN PREGĂTIRI CU DINAMO

Cristian Cherchez a fost foarte aproape să semneze cu Dinamo, dar ”câinii” nu au vrut să achite suma solicitată de Chindia Târgovişte. Trupa din Ştefan cel Mare voia să-l aducă doar gratis pe Cherchez.

Dinamoviştii au transferat însă alt atacant de la Chindia, este vorba despre Daniel Popa.

Afla mai multe despre: cristian cherchezchindia târgoviştesportul snagovcosmin neguţ