VIDEO GAFA sezonului în Bundesliga! Viitorul portar al lui Bayern Munchen a comis o EROARE uluitoare!

Bundesliga

Alexander Nubel (Schalke), viitorul portar al echipei Bayern Munchen a comis o gafă incredibilă în meciul cu FC Koln.

Portarul care a apărat şi poarta Germaniei la turneul final U21 din Italia şi San Marino a scăpat mingea din mâini într-o manieră uluitoare şi a permis gazdelor să marcheze al treilea gol. Vezi faza absolut incredibilă, mai jos:

Koln a urcat pe locul 10 în Bundesliga, după ce a învins-o la scor pe Schalke. Bornauw a deschis balul, după numai nouă minute de joc. Cu cinci minute înaintea pauzei, Cordoba a dublat avantajul ţapilor, cu a zecea sa reuşită stagională. Seara de coşmar a minerilor a continuat după pauză. Nubel a gafat incredibil, iar Koln a învins-o pe Schalke cu 3-0.

Afla mai multe despre: nubel