VIDEO | Ghinion pentru Ştefan Radu! Românul s-a accidentat în Lazio - Inter, 1-1. Lautaro şi Savic au marcat cele două goluri ale meciului

Serie A

Ştefan Radu, 33 de ani, a fost titular în derby-ul Lazio - Inter, însă a părăsit terenul după doar 15 minute, accidentat.

Inter şi Lazio au remizat, 1-1. Lautaro Martinez a marcat primul în minutul 30 pentru Inter. După pauză, Lazio a revenit şi a marcat prin Milinkovic - Savid în minutul 55.

Lazio putea trece în avantaj în minutul 61. Şapte minute mai târziu, golgheterul lazial, Ciro Immobile a fost eliminat. Şi Inter a rămas în zece oameni pe final, imediat după ce a trimis mingea în bară, în minutul 86.

Din păcate, Ştefan Radu a jucat doar 15 minute. Deşi a fost titular la Lazio, românul s-a accidentat şi a fost înlocuit cu Bastos.

LIVE Lazio - Inter 1-1

Min 87. Din nou egalitate numerică. Sensi de la Inter este şi el eliminat

Min 86. Bară pentru oaspeţi, care puteau trece în avantaj pe tabelă

Min 70. Ciro Immobile, golgheterul gazdelor este eliminat

Min 61. Ocazie mare pentru Luis Alberto. Lazio, foarte aproape să treacă în avantaj