VIDEO | Gol de 222 de milioane de euro înscris de Neymar! Execuţie fantastică de la 25 de metri!

VIDEO | Gol de 222 de milioane de euro înscris de Neymar!  Execuţie fantastică de la 25 de metri!

PSG a câştigat cu 6-2 partida jucată pe teren propriu cu Bordeaux, contând pentru etapa a opta din Ligue 1. În minutul 6, Neymar a marcat un gol fabulos, executând perfect o lovitură liberă de la 25 de metri.

Imediat după reuşita brazilianului, Cavani s-a grăbit să-l felicite. De altfel, acelaşi lucru l-a făcut şi Neymar în minutul 12, când uruguayanul a marcat. Golul lui Cavani a venit din pasa lui Neymar.

VIDEO AICI

Partida s-a terminat cu scorul de 6-2 pentru PSG, Neymar marcând un gol şi în minutul 40, din penalty.

Cei doi jucători au fost la un pas de bătaie în urmă cu zece zile, după ce s-au certat pe teren pentru executarea unui penalty.

Afla mai multe despre: psgbordeauxligue 1neymarcavani