VIDEO | Gol Gnohere! Fostul fotbalist al FCSB "a îngropat-o" pe Anderlecht la ultima fază a meciului. Nebunie în Belgia

Fostul atacant al lui FCSB, Harlem Gnohere, a marcat pentru Mouscron, la ultima fază, şi i-a dat o lovitură teribilă lui Anderlecht, care a pierdut victoria. Partida s-a încheiat cu scorul de 1-1.

Harlem Gnohere a marcat pentru Mouscron

"Bizonul" a bifat primele minute pentru Mouscron în acest sezon, după ce a revenit în Belgia, după anii jucaţi în România. Iar Gnohere a impresionat încă de la primele minute.

Francezul a început de pe bancă partida din deplasare cu Anderlecht, iar gazdele au fost cele care au deschis scorul. Dimata a marcat în minutul 63. Misiunea lui Mouscron era una deja grea, în condiţiile în care Bocat fusese eliminat în minutul 39.

Totuşi, în minutul 75, antrenorul lui Mouscron a luat o decizie inspirată. Gnohere a fost introdus pe teren, iar fostul atacant al lui FCSB a adus egalarea în minutul 90+3.

În Anderlecht - Mouscron 1-1 a jucat şi Virgiliu Postolachi, care a fost schimbat în minutul 44 din atacul oaspeţilor.

Afla mai multe despre: harlem gnoherefcsb