VIDEO | Hermannstadt - Gaz Metan 1-1. Gazdele au visat victoria câteva minute. Chamed a egalat printr-un gol superb

Hermannstadt şi Gaz Metan au remizat la Mediaş, scor 1-1. Mayoral a deschis scorul, iar Chamed a egalat printr-un gol din afara careului.

VIDEO | Hermannstadt - Gaz Metan 1-1 (Mayoral 57/Chamed 72)

Min. 72 GOOOL Gaz Metan! Chamed înscrie superb din afara careului şi restabileşte egalitatea.

Min. 57 GOOOL Hermannstadt! Mayoral scapă singur cu Pleşca şi deschide scorul.

Hermannstadt: 13. Cristiano - 77. Măţel, 12. Viera, 4. I. Stoica, 16. Issah - 19. P. Petrescu, 5. Dâlbea, 90. Addae - 21. Mayoral - 20. Sîntean, 9. Ster
Rezerve: Pop- Aralica, Bagaric, Karanovic, Belu, Santos Pires, Matricardi, Vodă, Alhassan

Gaz Metan: 12. Pleşca - 7. Trif, 3. Yuri, 25. Larie, 21. Butean  - 13. R. Deaconu, 8. Da Silva Junior - 91. Valente, 10. Chamed, 22. Horşia - 9. Niţu
Rezerve: Buzbuchi - Romeo, Velisar, Horj, Loembet, Ciocan, Costea, Plumbuitu, Sambu

Afla mai multe despre: hermannstadt