VIDEO | Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1-3, în Bundesliga! Oaspeţii, pe loc de Champions League

Bundesliga

Eintracht Frankfurt a revenit pe loc de Liga Campionilor în Bundesliga, după un meci cu patru goluri cu Hoffenheim.

VIDEO | Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1-3, în Bundesliga

La pauză, scorul a fost 1-0 pentru Frankfurt după reuşita lui Kostic. Hoffenheim a restabilit egalitatea imediat după ieşirea de la cabine. Togolezul Bebou a marcat pentru a treia oară în acest sezon. Echipa cu al doilea cel mai bun atac din Bundesliga, Frankfurt a revenit în ofensivă şi a fost imediat răsplătită.

N'Dicka şi Andre Silva au marcat la distanţă de două minute şi au stabilit scorul final, 3 la 1.

Afla mai multe despre: eintracht frankfurthoffenheimbundesliga