VIDEO | Imagini uluitoare din timpul meciului CFR - Astra. Camora a venit direct la marginea terenului în minutul 81

CFR Cluj

CFR Cluj nu se regăseşte deloc şi rămâne fără victorie şi după cea de-a treia etapă din acest an. Aseară, campioana României a remizat, pe propriul teren, cu Astra, scor 1-1.

Scandalul uriaş declanşat în vestiarul CFR-ului a ajuns şi în presă, astfel că evoluţiile jucătorilor au lăsat de dorit. În plus, în timpul meciului, căpitanul clujenilor a avut şi alte probleme. Camora a fost nevoit să-şi schimbe lentilele de contact.

Imediat după meci, Camora n-a mai rezistat şi a vorbit despre situaţia disperată în care se află CFR şi despre scandalul din vestiar: ”Eu nu sunt ca alţii să-mi spăl rufele în public. Ce se întâmplă la club ar trebui să rămână în vestiar. Să vă spună ceilalţi ce s-a întâmplat”.

Afla mai multe despre: camoraromaniaastragiurgiucfr cluj