VIDEO | Înfrângere pentru Steaua în meciul cu CSM Bucureşti. Roş-albaştrii au pierdut primul loc din Liga Naţională

Handbal

Steaua a pierdut primul loc in Liga Nationala de handbal masculin, dupa 22-24 cu CSM Bucuresti. "Tigrii" au castigat al saselea meci in ultimele sapte etape.

Poli Timisoara este noul lider din Liga Nationala de handbal masculin dupa ce Steaua a pierdut in deplasare cu CSM Bucuresti, in ultima partida a etapei a 17-a. "Tigrii" au dominat autoritar prima repriza, iar la pauza aveau 15-8 pe tabela. In partea a doua, Steaua a jucat mai bine, s-a apropiat de cateva ori la doua goluri, insa CSM a ramas ferma si s-a impus cu 24-22.

Afla mai multe despre: steauacsm bucurestihandballiga nationala