VIDEO | Keşeru s-a dezlănţuit în Bulgaria şi a făcut o repriză de vis la Ludogoreţ! A reuşit ”dubla” în doar zece minute şi a pasat decisiv

Claudiu Keşeru e într-o formă de zile mari în meciul pe care Ludogoreţ îl joacă acum, pe teren propriu, cu Slavia Sofia.

Keşeru a deschis scorul în minutul 24 pentru Ludogoreţ, dar gazdele au fost egalate de Slavia Sofia în minutul 33. Tot atacantul român a adus-o pe Ludogoreţ în avantaj în minutul 34, pentru ca show-ul să fie complet pe final de repriză.

Claudiu Keşeru a pasat decisiv pentru Anicet, iar Ludogoreţ intră la pauză în avantaj, scor 3-1. După pauză s-a mai înscris un singur gol, iar Ludogoreţ s-a impus cu 4-1. VIDEO AICI

Ludogoreţ Razgrad este lider în clasament, cu 51 de puncte, iar Slavia Sofia este pe nouă, cu 24 de puncte.

Afla mai multe despre: keseruludogoretslavia sofia