VIDEO | Marius Croitoru şi-a ieşit din minţi în ultimul meci de pregătire! S-a urcat pe gard şi l-a pus la punct pe fotbalistul de la FC Botoşani

Fotbal intern

Fotbaliştii lui FC Botoşani au viaţă grea cu antrenorul Marius Croitoru, care şi-a certat aspru un elev în ultimul meci de pregătire.

FC Botoşani a câştigat cu 2-1 primul meci de pregătire din Antalya împotriva celor de la FC Paksi. Golurile au fost marcate de noul atacant Marko Dugandzic, în minutele 20 şi 32, informează fcbotosani.ro.

După al doilea gol al moldovenilor, Marius Croitoru a avut o criză de nervi pe margine la adresa unui fotbalist de la FC Botoşani.

Marius Croitoru a început partida cu următorii jucători:

• Repriza I: Pap – Harut, Miron, Seroni, Tiganasu – Rodriguez, Ebenhofer – Tarsa, Ashovski, Keyta – Marko
  • Repriza II: Branza – Patache, Moescu, Mendoza, Filip – Rodriguez, Cascini – Croitoru, Florescu, Cîmpanu – Keyta