VIDEO | Mihai Stoica a plâns pe Arena Naţională în timpul partidei FCSB - Dinamo! A cedat după un moment intens

Managerul general al lui FCSB, Mihai Stoica, a trăit la intensitate maximă partida cu Dinamo.

LIVE VIDEO | FCSB - Dinamo, pe Telekom Sport 1 şi Telekomsport.ro

Mihai Stoica a fost activ în tribuna oficială a Arenei Naţionale. Oficialul de la FCSB l-a criticat la pauză pe Radu Petrescu printr-un mesaj pe Facebook, a butonat telefonul mobil şi a plâns.

FCSB şi Dinamo au intrat la cabine la egalitate, scor 2-2, după o primă repriză cu decizii controversate luate de centralul partidei.

Tabela a fost schimbată, din nou, de Florin Tănase, care a transformat un penalty obţinut de Dennis Man. Căpitanul a marcat de la punctul cu var, iar camerele TV au surprins reacţia lui MM Stoica.

Managerul general al lui FCSB a izbucnit în plâns, de fericire, după mai multe faze intense.

Afla mai multe despre: fcsbmihai stoicamm stoica plangemm stoicafcsb dinamo