VIDEO | Mihai Stoica, surprins la telefon la pauza meciului cu Viitorul! MM şi-a aruncat apoi telefonul. Ce schimbare a urmat

Mihai Stoica (55 de ani), managerul general al FCSB, a fost surprins de camerele TV vorbind la telefon, nervos, la pauza meciului Viitorul - FCSB.

FCSB a intrat la pauză condusă cu 1-0, după un gol marcat din penalty, de Cosmin Matei, în minutul 18. La pauză, Mihai Stoica a fost surprins de camerele TV cum vorbeşte la telefon, apoi îi pasează telefonul lui Marius Ianuli, "Mache", aflat lângă el în tribună.

Mai mult, Mihai Stoica a preluat din nou telefonul şi la finalul convorbirii şi-a aruncat celularul pe masa din tribuna oficială a stadionului de la Ovidiu.

După pauză, FCSB a făcut o schimbăre, Buziuc pentru Olaru.

Meciul Viitorul - FCSB se joacă în etapa a 17-a din Liga 1 şi poate fi urmărit pe Telekom Sport sau LIVE VIDEO AICI, pe www.telekomsport.ro.

Afla mai multe despre: mihai stoicatelefonvideoimaginifcsbviitorul