VIDEO | Mircea Rednic, răpus de foame după ce a fost chinuit de Csikszereda. :) Antrenorul lui Dinamo s-a apucat să mănânce în timpul meciului

Cupa României

Meciul cu FK Csikszereda l-a consumat atât de mult pe Mircea Rednic încât pe antrenorul lui Dinamo l-a luat foamea. În startul prelungirilor, Rednic a fost surprins în timp ce îşi savura o banană.

Dinamo s-a chinuit şi cu FK Csikszereda - în optimile Cupei - o echipă din Liga a 3-a. Echipa din Ştefan cel a fost condusă cu 2-0, a reuşit să egaleze, a dus meciul în prelungiri, a marcat, a primit din nou gol şi s-a ajuns la loviturile de la 11 metri.

Tensiunea meciului l-a făcut pe Mircea Rednic să consume multe calorii. La începutul reprizelor de prelungiri, antrenorul lui Dinamo a desfăcut o banană pentru a-şi reface forţele.

Afla mai multe despre: mircea rednicdinamocupa romanieifk csikszereda