VIDEO | Mirel Radoi a făcut din nou senzaţie! A venit la meciul Rapidului cu o maşină care costă peste 300.000 de euro! Imagini cu luxosul bolid al selecţionerului

Fotbal

Rapid s-a impus cu 2-0 în faţa Csikszereda, într-un meci al etapei a 6-a din play-off-ul de promovare pentru Liga 1.

Hliestei a marcat din lovitură de la 11 metri în minutul 17. Bălan a închis tabela în minutul 66. Rapid este pe locul în 2 clasament, fiind la 3 puncte de liderul FC U Craiova 1948.

De la partidă nu a lipsit selecţionerul României, Mirel Radoi. Fostul intenaţional român s-a afişat la meci cu un Lamborghini URUS, maşină care costă peste 300.000 de euro. Radoi a recunoscut că o mare parte din banii pe care i-a făcut în carieră i-a cheltuit pe maşini şi cesuri scumpe.

Îm vara anului trecut, naşul său, Gigi Becali, îl sfătuia să nu mai cheltuiască bani pe maşini scumpe. Latifundiarul din Pipera spunea că Radoi nu ar putea prelua FCSB decât în cazul în care: „ar mai lucra vreo 20 de ani prin Emirate, fără să mai dea 12 milioane de euro pe maşini şi pe încă şapte pe ceasuri”.

Afla mai multe despre: mireş rădoi