VIDEO | Moment GENIAL în Brăila - U Cluj 0-8. Ce strigă un fan din tribune în minutul 89, după ce gazdele cer vehement ofsaid :)

Liga 2

U Cluj a făcut scor la Brăila şi s-a impus cu 8-0 la capătul unui meci fără istoric.

Gazdele au terminat meciul cu capul plecat, însă în secundele de final unul din fundaşii Brăilei a găsit puterea să se certe vehement cu arbitrul asistent, după o fază în care Clujenii puteau face 9-0, considerând că acţiunea ar fi trebui să fie oprită pentru ofsaid.

O reacţie a unui fan din tribune a stârnit însă amuzamentul general: "Cere VAR-ul, bă!" România mai are însă de aşteptat până la introducerea video arbitrajului şi cu atât mai mult fotbalul din Liga 2.

Afla mai multe despre: varliga 2u cluj