VIDEO | Momente de groază pe Arena Naţională! Gnohere a rămas inert pe teren, după un duel cu portarul Astrei. Primul diagnostic

Atacantul echipei FCSB, Harlem Gnohere, s-a accidentat în meciul cu Astra şi le-a dat emoţii tuturor celor aflaţi pe Arena Naţională sâmbătă seară.

UPDATE 22:30 | Din informaţiile Telekom Sport, Harlem Gnohere ar fi suferit o comoţie.

În minutul 81, vârful francez a rămas inert pe teren, după un duel cu goalkeeper-ul Astrei, David Lazar. În cele din urmă, atacantul FCSB-ului şi-a revenit, însă a fost scos pe targă şi nu a mai putut continua.

Harlem Gnohere, care a deschis scorul în minutul 19, a fost înlocuit de Ioan Hora.

Formaţia Astra Giurgiu a învins, sâmbătă seară, pe Arena Naţională, cu scorul de 3-1, echipa FCSB, într-un meci din etapa a XVII-a a Ligii I, în care gazdele au condus cu 1-0.

FCSB a deschis scorul în minutul 19, prin Gnohere.

Pentru Astra au marcat Alibec ’30, ’60 şi Enache ‘90+6.

Afla mai multe despre: gnohere