VIDEO | Nistor a lovit din nou după înfrângerea cu CFR: "La Sevilla nu vor mai avea acest noroc. Au nevoie de o minune"

CFR Cluj a câştigat şi ultimul meci din sezonul regulat, scor 2-0, pe terenul Universităţii Craiova, însă oltenii consideră că echipa antrenată de Dan Petrescu a avut mult noroc în partida de duminică seara.

"Îmi pare nespus de rău, în primul rând pentru acest public minunat, care ne-a încurajat din primul minut până în minutul 90. Nu ştiţi stilul CFR-ului? Are o jumătate de ocazie şi îţi dă două goluri. Cred că nici Sevilla nu a avut atâtea ocazii câte am avut noi şi cred că la Sevilla nu va mai avea CFR norocul acesta.

(n.r. Arlauskis a fost îngerul lor?) Cu siguranţă. A fost omul meciului, ca să zic aşa, au un portar excepţional şi asta e viaţa. Normal că îi urez baftă CFR-ului în meciul cu Sevilla, pentru că face cinste României şi sper să facă o minune acolo, pentru că eu cred că au nevoie de o minune" , a declarat Dan Nistor.

Afla mai multe despre: dan nistorcfr cluj