VIDEO REZUMAT | Paradă senzaţională a lui Ionuţ Radu cu Napoli. A scos o minge pe care scria gol, colegii au sărit să-l felicite

Ionuţ Radu a fost titular şi cu Napoli, din această etapă din Serie A. Internaţionalul de tineret a făcut o paradă spectaculoasă în minutul 36, când Genoa conducea cu 1-0.

Portarul în vârstă de 21 de ani se bucură în continuare de încredere, chiar dacă a greşit în ultimele meciuri. Radu a fost titular şi cu Napoli şi, în minutul 36, a intervenit senzaţional în faţa lui Milik.

Din păcate, Genoa a pierdut din nou, scor 1-2. Ionuţ Radu a primit două goluri, însă n-a fost vinovat pentru niciunul dintre ele.

Afla mai multe despre: ionut radugenoanapoliserie a