VIDEO Petrolul - Dunărea Călăraşi 0-1. "Lupii" au jucat mai bine, dar au pierdut pe final. Ciucur a adus victoria oaspeţilor

Petrolul

Petrolul a pierdut pe teren propriu, scor 0-1, partida cu Dunărea Călăraşi. Ciucur a marcat singurul gol al meciului în minutul 84

Petrolul Ploieşti a fost învinsă, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de echipa Dunărea Călăraşi, într-un meci din etapa a cincea a Ligii 2. Golul a fost marcat de Ciucur ’83. În minutul 74, de la Petrolul a fost eliminat Manolache.

Petrolul: Avram - Mendoza, Meijers, Manolache, Ţicu - Lax, Ekolo, Pol Roige - Bratu, Vajushi - Buhăescu

Dunărea: Krell - Varela, Şandru, Wiktorski, Sălceanu - Sîrbu, Ciucur, Cârstocea, Djuric - Bud, Bedea

Afla mai multe despre: petrolul