VIDEO | Răzvan Lucescu şi-a învins fosta echipă! PAOK, victorie uşoară cu Xanthi. Toşca a jucat 30 de minute

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi cu Alin Toşca în componenţă, a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Xanthi, într-un meci din etapa a XI-a a campionatului Greciei.

Xanthi este echipa pe care Lucescu a antrenat-o înainte de a semna cu PAOK.

Golurile au fost marcate de Prijovic ’48 şi Mauricio ’65. Alin Toşca a intrat pe teren în minutul 57, în locul lui Fernando Varela.

PAOK este lider în clasament, cu 29 de puncte, cu cinci mai multe decât a doua clasată, Atromitos, care are un joc mai puţin. Xanthi este pe locul cinci, cu 18 puncte.

Afla mai multe despre: paokxanthirazvan lucescu,