Serie A

Răzvan Marin a fost titular în partida lui Cagliari, de pe teren propriu, contra lui Venezia.

În minutul 38, fotbalistul român a fost aproape de gol. Răzvan Marin a preluat o pasă de la jumătatea terenului, a sprintat către poartă şi a şutat puternic. Din păcate pentru internaţionalul nostru, mingea a lovit bara.

Cu Răzvan Marin integralist, a remizat, vineri seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Venezia, într-un meci din etapa a şaptea a campionatului Italiei. Cagliari a deschis scorul în minutul 19, prin Keita. Pentru Venezia a egalat Busio, în minutul 90+1.

Afla mai multe despre: strainieri-răzvan marin-italia