VIDEO | Răzvan Marin, centrare perfectă la golul prin care Standard a câştigat în prelungiri cu FK Krasnodar

Răzvan Marin a centrat la golul prin care Standard Liege a reuşit să se impună cu 2-1 în faţa lui Krasnodar. Golul a fost marcat în prelungiri, când Marin a bătut excelent o lovitură de colţ.

Răzvan Marin a fost integralist în victoria lui Standard cu 2-1 în faţa lui FK Krasnodar. Tânărul internaţional român a avut din nou o prestaţie solidă, încununată cu un assist la golul victoriei, marcat în prelungiri. Marin a centrat perfect dintr-un corner şi Laifis a făcut 2-1 cu o lovitură spectaculoasă de cap.

Scorul fusese deschide de Krasnodar, în minutul 39, prin Ari, dar Emond a reuşit să egaleze în minutul 47.

Afla mai multe despre: razvan marineuropa leaguestandard liegekrasnodar